Osa persuista kristallipuolueeseen?

Puolueeseen kuuluvat "meitä ei rokoteta" ja "maski sairastuttaa" väki kristallipuolueeseen puolueen ennustajien, energiahoitajien, numerologioitten , käsilläparantajien , hopeavesijuojien ym. Kanssa. Selkiytyisi vähän, äänestäjä enää ymmärrä, pelkkä mamut on p:stä linha oli selkeä.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä antipersu varmastikin kokee suurta ylemmyyttä näistä nerokkaista tarinoistaan, sillä vain antipersulla on riittävän "monimutkainen" mieli, jotta edes keksii tuollaisia järjen vastaisia tarinoita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Puolueeseen kuuluvat "meitä ei rokoteta" ja "maski sairastuttaa" väki kristallipuolueeseen puolueen ennustajien, energiahoitajien, numerologioitten , käsilläparantajien , hopeavesijuojien ym. Kanssa. Selkiytyisi vähän, äänestäjä enää ymmärrä, pelkkä mamut on p:stä linha oli selkeä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu