Miksi ei annettu kampaa Yli- Viikarille

Säästö olisi ollut huima, jos Vehviläinen olisi suostunut antamaan kampansa Viikarille.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ostin muutama vuosi sitten kotiparturisetin Tokmannilta hintaan 16 euroa. Sillä olen leikannut hiukseni. 💇‍♂️

Äänestä
  • Täytyy kyllä sanoa, että kyllä ne, Yli-Viikarin kauneudenhoitoon käytetyt rahat menivät täysin hukkaan. Tuollaisen summan kun on veronmaksajien rahoja hassannut, niin kyllä pitäisi jotain näkyvääkin olla tapahtunut. Samanlaisen tavismaatuskan näköisenä pysyi Tytti Yli-Viikari. Kaalista ei saa orkideaa sitten millään 😳.

    Äänestä

Osaisiko käyttää?

Äänestä

Kampa-Viineri suukkuun palkkioksi!

Äänestä

Tytin kusiletin sukumiseen ei kummoista harjaa tarvita.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Säästö olisi ollut huima, jos Vehviläinen olisi suostunut antamaan kampansa Viikarille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu