Farisealaiset tekopyhät Viikarin kimpussa

Hallituksessa on rikollinen ministeri joka on hassannut rahaa miljoonia terroristien tukemiseen. Ja siellä vaan porskuttaa hallituksessa.

Ehkä Viikarin synti on heterous? Ja pallinaama-Vehviläisen kateus.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Fariseukset ja rastafarit Yli-Viisarin kimpussa.

Äänestä

Yli-Tytti on yli-kaunis, siksi yli-fariseukset ovat hänen kimpussaan. Enkä nyt puhu kukkakimpussa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Hallituksessa on rikollinen ministeri joka on hassannut rahaa miljoonia terroristien tukemiseen. Ja siellä vaan porskuttaa hallituksessa.

Ehkä Viikarin synti on heterous? Ja pallinaama-Vehviläisen kateus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu