Mistä tietää että lentokone joka on...

juuri laskeutunut Helsinki-Vantaalle on täynnä persuja?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eipä taida kovin moni kone näinä aikoina olla täynnä Persuja tai muitakaan matkustajia MUTTA tulevaisuutta ajatellen kaikki muut lopettavat varmaan lentämisen ja pelastavat ilmaston niin eihän kukaan muu sitten enää lennä kuin Persu!

Äänestä

No siitä että vaikka koneet on
sammutettuu niin ininä senkun vaan jatkuu

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

juuri laskeutunut Helsinki-Vantaalle on täynnä persuja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu