Vihervasemmiston kaikki manifestit ovat täysin feikkejä. Suomi on tasavalta ja oikeusvaltio ja täällä ei sorreta ketään. Kaikki ovat vapaita kulkemaan omia teitään ja valitsemaan elinkeinonsa itse. Se että joku on onnistunut valinnassaan paremmin kuin sinä, ei ole epäreilua. Elämä vain on sellaista. Hyväksykään itsenne sellaisina kuin olette. Kukaan ei ole täydellinen. Kaikki ovaat vajaavaisia ja puutteellisia jollain tavalla.
Vihervasemmiston feikkimanifestit
Anonyymi
10<50
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Lopettakaa kusettaminen vihervasurit ja hankkikaa oikea työ!
Mene korjaamaan maapallon ongelmia. Anna kaikki rahasi afrikkaan ja ala istuttamaan puita sitomaan hiilidioksiidia. Älä ole tekopyhä. Tee itse niinkuin saarnaat muille.
yhyy mua sorretaan paremmuudella yhyy
Kaikki ovat jo kuulleet näistä ongelmista. Nyt on aika toimia, aika on rahaa ja sinä tuhlaat kaikkien rahaa ja teet itsellesi velkaa, eli mene ja tee.
Hallituksen arvostelemista kutsutaan oppostiopolitiikaksi. Opposition vainoamista kutsutaan fasismiksi ja demokratian vastustamiseksi.
Opposition vainoaminen on fasismia, mutta Venäjällä se on demokratiaa.
Ettekö amatööri keskustelijat edes tiedä mikä on Ovartonin ikkuna?
Kiinni jäitte nyt
Totuus se on valtava voima. Totuuden valtaa ei pysty mitkään valheet murtamaan
Feikkimanifestien tarkoitus on että korkeakoulutettu voi liittyä Demareihin tai Vihervasemmistoon ja hankkia itselleen poliittisen suojatyöpaikan veronmaksajien kustannuksella, kun ei osaa yhtään mitään!