Voiko sokeutua jos ottaa rokotteen?

Anonyymi

Aattelin vaan kun näkö on aikas tärkeä.

4

66

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No ei, mutta uutisten perusteella veri voi sakeutua ja muodostuu tulppa.

      t; Josef Mengele, Dr.Med.

    • Anonyymi

      Voi. Siihen on ainakin kaksi mahdollisuutta.
      Vaihtoehto 1. Ottaa pistoksen silmään.
      Vihtoehto 2. Ottaa Astra Zenegan rokotteen ja veritulppa tulee aivoihin.

      Sitten on vielä vaihtoehdot 3. ja 4.
      Vaihtoehto 3. Vastustaa Navalnyj:n kidutustuomiota ja saa ovenkahvaansa novitsokia.
      Vaihtoehto 4. Jos ei muuten ymmärrä sulkea silmiään näkemästä sitä, että vastaajan oikeuturvanormeja ei noudateta oikeudessa. Jos ei alistu ehdoitta vakivaltakoneiston edessä vastaajan oikeusturvasta riippumattoman tuomiosituimen edessä, pistetään ymmärtämään olemaan sokea.

      No on tki vielä viideskin vaihtoehto. Ehkä vain Sanna Ukkolalla riittää mielikuvitusta sen rokotteen havaitsemiseen. Koska se kulkee n. 100 km tuntivauhdilla ja on ns. häiveohjusrokote. Se voi liikkua jopa 10 000 km päähän ja asettua meren pohjaan makaamaan sopivaa laukaisuaikaa odottamaan. Tai rokote voidaan antaa myös suoraan matkan päätteeksi. Rokote on pahempi kuin Astra Zenegan rokote. Se voidaan varustaa ydinkärjillä tai n. erittäin likaisella radioaktiivisella materiaalilla. Jos vaikka lännessä ei alistuta ehdoitta Navalnyjn kidutustappamiseen ja Ukrainan nuorten miesten tappamiseen ja Ukrainan valtaamiseen ja ehdoitta antautumiseen. Onko sokeuduttava, ettei näe. Vai onko voimassa vanha viisaiden vanhusten sanonta: "Tyhmä ei huomaa ja viisas ei virka mitään?"

      Sokeudutaan sovussa, eli suljetaan silmät kaikelta maailman pahuudelta? Kansalaisen on ehdoitta alistuttava mielivaltaankin väkivaltakoneistojen puristuksissa.

      Onneksi Suomi on maailman onnellisin maa jo neljättä vuotta peräkkäin. Kunhan kukaan ei vain sano, että joo Ne ovat "vähän onnellisia." -Siitä luonnehdinnasta eivät kaikki pidä.

      Ainakaan se yksi "besservisser Napoleon"?

    • Anonyymi

      Jos rokotusneula osuisi silmään, niin voisi kai siinä sokeutua.

    • Anonyymi

      Taivaskin voi pudota niskaan ja vielä valikoidusti vain rokotettujen niskaan

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      131
      3950
    2. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      19
      3455
    3. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      17
      3397
    4. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      79
      3337
    5. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      61
      3244
    6. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      49
      2991
    7. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      29
      2905
    8. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      54
      2657
    9. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      74
      2628
    10. Mitä tuntemuksia

      Rakkaasi ääni herättää?
      Ikävä
      19
      2377
    Aihe