"Kolme Natosotilasta on kuollut Tanskassa luultavasti myrkytyksen aiheuttamiin komplikaatioihin. Myrkky oli tullut arvelujen mukaan "other danish gay" alushousuista – ne vedetään varustejakelusta pois myös Parolan Nato-depotissa. Niile Nato Tiltuille, jotka ovat jo vetäneet ne jalkaansa, toivotamme onnea tuonpuoleiseen.
Naton uudet taistelukalsarit.
Anonyymi
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mitä järkeä on tuollmitä järkeä on noin lapsellisissa avauksissa! Oltko lapsellinen vai vain pöljäke?
Homottelu kyllä sopisi venäläisten agendaan, mutta ei noin pöljiä taida edes Pietarin trollitehdas huolia palvelukseensa.
Siitä katkeroituneena sitten trollaa omaan laskuun venäläisellä "huumorilla".
Uusi uhka? Nato GAYt huumorin kohteena.
Venäjällä ollaan vieläkin niin takapajuisia, että kaikkea normista eroavaa pilkataan, vähätellään ja sorretaan, kuten nyt vaikka vain esimerkin vuoksi seksuaalisia vähemmistöjä.
Onhan länsimaissakin vanhaan jämähtäneitä urpoja, mutta kyllähän se, jos poliittista propagandaa ja vähättelyä tehdään homottelemalla toisinajattelijoita, niin kyseessä on joko venäläinen tai henkilö, joka paljon paremmin viihtyisi Venäjällä. ; )
Pietarintrollin tunnistaa helposti 1800-luvulle jämähtäneistä asenteista.
Parolassa on tapahtunut ihmeellisiä juttuja siitä lähtien kun USA:n "special forcesin Tank Dopers" tuli sinne.
Bideeni kalsarimyrkyttäjä asialla