Tvtytsi neitsyydenmenetys

Anonyymi

Me oltiin ollut Arin kanssa ystäviä jo monta vuotta kunnes olimme kahdestaan eräällä mökillä ja yllätin Arin tyydyttämästä itseään, jäin siihen ovenpieleen katsomaan ja Ari katsoi mua kun laukesi.
Heitin hänelle pyyhkeen aulakosta ja kysyin oliko kiva ja Ari vielä kalu kädessään sanoi että häntä kiihotti kun katselin ja että hän haluaisi nähdä minut kiihottuneena.
Oltiin seitsemäntoistavuotiaita, Ari oli urheilija ja paljon minua lihaksikkaampi ja isompi, mä olin vaalea ja hoikka tvtyttö, olin sen silloin jo huomannut ja vaikka mua iski sekä miehet että naiset niin en ollut vielä kenellekkää antautunut.

Soitin sitten eräänä iltana Arille ja muistin häntä sanoistaan. Olin silloikin Arille selkäni käätäesssäni tahallaan heittunut peppuani. Kerroin siis missä hän voisi tulla katsomaan yhtä pientä juttua vaan.
Tiesin kyllä mitä halusin joten meikkasin kevyesti, ihan siveellisen ministi vaan ja kiharsin hieman hiuksiani latvaosista, hiukseni ylettyivät pitkälle selkääni. Laitoin rakennekynnet ja ripset kuntoon ja kaikenlaista pientä valmistuessani. Pukeuduin mustiin pikkareihin ja tilanteeseen sopimattomaan, hihattomaan mustaan juhlamekkoon joka ulottui tuskin vesirajalle mutta en voinut muuta se mekko oli niin seksikäs.
Laitoin nilkkaani hopeisen renkaan ja asetin pöydälle sinisen, sievän hieromasauvan. Sauva ei ollut kamalan iso ja olin kyllä silmäillyt Arin varustustakin usein joten tiesin hänellä olevan juuri sopiva kalu kaltaiselleni tvtytölle.

Kuulin Arin moottoripyörän ja menin ovelle. Avasin oven oven mutta Ari oli niin innoissaan että melkain ajauduin hänen syliinsä kun törmäsimme ovella. Laitoin heti sormen hänen huulilleen ja hän nyökkäsi katsoen minua, Ari kumartui portinpieleen ja nappasi kukkapenkistä kukan ja ojensi sen minulle. Silloin tiesin että kaikki menee kyllä hyvin. Olisin halunnut pussata Arian mutta pysyin suunnitelmassani tarjota shokkiuutiskatsaus meistä tvtyttösistä ja kieroista toimintatavoista että laitoin käteni Arin vatsalle ja työnsin häntä kevyesti taaemmaksi, tunsin Arin vatsalihakset ja käänsin kättäni nii että sormeni alkoivat tunkeutua Ari farkkujen vyötärön alle. Ujostelin hetken mutta tiesin olevani tosi sievä, otin Aria kädestä ja vedin hänet sisään ja .

Olaittanut pöydän vierelle tuolin pehmusteineen, istutin Arin siihen ja kielsin puhumasta mitää etten nolostuisi vaikka minua ei kyllä nolostuttanut yhtään.
Ari yisi kuitenkin iin säälittävästi että annoin luva puhua lyhyesti ja lyhyen hetken kuluttua Ari istui kiltisti tuolille ilman housujaan ja typerää paitaansa peittämässä lihaksia ja ESTÄMÄSTÄ Aria tyydyttämästä itseää minua katsellessaan kuten oli hänen luvannut tehdä. Kaikki sujui suunnnnitelmani mukaan. Nousin pöydälle ja ja asetui selälleni, leviti hiuksiani ja hai venytellen kivaa asentoa toinen käsi mekkoni haaroissa peppuani puristellen. Nostin mekkoni helmaa ja käännyin että Arin näki miten sormeni liikkuivatpikkareiden peittämässä peppuvaossa, satiiin kangas painautui tiukasti ihoani vasten.

Näin että Ari jo liiankin kiihottunut, hän katseli minua lihakset värähdellen ja tyydytti itseään, tuijotin häntä silmiin, koukistin jalkani ja sormi jo lähes kankaan läpi peppuuni painuen tipautin toisella kävellä hieromasauvani lattialle, veddin jalkani koukkuu ja pyysin Aria nostamaan sauvan minulle, kun Ari nosti sauvan ja tuli minua kohti avasin hitaasti ylhäällä koukussa olleet polveni Arin edessä avaten hänelle suora pääsyn pepulleni, Ari ojensi sauvaa minulle ja ojensin kättäni siten että Arin tuli suuteluetäisyydelle lähes makaamaan päälleni, laiton käden Arin kaulan ympäri ja kiedoin nilkkani yhteen hänen selkänsä taakse, sain aina ihanimmat peppuorgasmit sauvallani kun kun jalkani olivat ylhäällä joten asento oli täydellisen luonteva vaikka mielessäni välähti että tähän kohtaa olin suunitellut suihinotttoa Arin sormettaessa minua mutta lopputulos olisi tietysti ollut sama.

Olimme pitkässä pusussa kun toisella kädellä siirsin pikkuhousuni syrjään ja hieman peppuni nostellen hilasin mekkoa varovasti ylemmäs, Arin työnnellessä kaluaan peppuani vasten. Kiersin sormeni Arin kalun ympärille ohjaten sen peppureiälleni ja selkäni kouristui kun Ari työsi kalunsa sisääni.Minusta tutui kun pyllyni imisi vain Aria sisäänsä ja että laukean ihan kohta aivan valtavasti, olin liukastanut itseni hyvin ja jalkanoivat ilmaa Arin selän takana. Ari oli tosi vahva ja minä olin aika hento joten roikui kohta vaan arissa Arin tukiessa toisella kädellä, Työntö työnnöltä tunsin vaan valtavaa kiihotuksen kasvua kun Arin kaulassa roikkuen Arin notkistaessa ja suoristaessa selkäänsä sain valtava orgasmin, selkäni oli irti pöydältä ja jalat lukittautuneina Arin selän taakse kun roikuin orgasmin kouristustuksissa täristen Arissa joka toisella kädellä peppuni kannatelleja toisella pöytää nojaten tuikutti kalullaan viimeisen nopeat työnnöt jotka saivat minut tuntemaan että koko kehoni jännittyi ja purkautui peppuni supistellassa Arin spermaa suihkuavaa kalua vasten

5

123

Äänestä

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • On kiusallista, kun joutuu asiayhteydestä päättelemään, mitä kirjoittaja sanoillaan tarkoittaa. Tarkoittaako peppu tässä takapuolta vai etupuolta. Toinen, jonka sievistelijät ovat panneet sekaisin, on emättimen käyttäminen vitun, siis ulkoisen osan, merkityksessä.

      Ei sen puoleen. Kyllä jo kansanomainen puo tarkoitti milloin vittua, milloin takapuolta, milloin molempia.

      • Alussa kirjoittaja sanoo olevansa "mä olin vaalea ja hoikka tvtyttö" eli oletan hänen olevan tytötksi pukeutunut poika. Joten tässä tapauksessa peppu on siis peppu.


      • Anonyymi

        Ei oo saman henkilön kik ja sposti😂😂 Hanki elämä idiootti


    • Anonyymi

      Mitähän varten foorumisto Seksinovellit mahtaa olla?

    • Anonyymi

      Olisin halunnut olla tuo Ari!

    Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      80
      2127
    2. Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä

      Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai
      Ikävä
      368
      1293
    3. Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?

      Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu
      Suomussalmi
      32
      1210
    4. Kirjoita jotain

      Kivaa, hellää ja piristävää
      Ikävä
      141
      1058
    5. Päälle hautaus?

      Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa
      Lieksa
      155
      935
    6. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      876
    7. On tuota ikäeroa meillä kyllä aivan liian paljon

      Etsi samanikäistä kuin olet, niin minäkin.
      Ikävä
      62
      756
    8. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      45
      747
    9. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      61
      716
    10. Voisit nainen joskus vastata minulle

      Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.
      Ikävä
      63
      692
    Aihe