Mikko Leppilampi ja Beata Papp vauva tulossa

https://www.is.fi/viihde/art-2000007928287.html

Mikko on 42 vuotias ja tulee toisen kerran Isäksi. Vauva on Beatan ensimmäinen.

Mikko maksaa vielä elatusmaksuja ensimmäisestä lapsestaan ja nyt tulee toinen lapsi.
1814
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Voihan veedu! Tätä tietoo alkaa nyt tursuamaan! Jo sen äijän takia joutuu vaihtaan jatkuvasti kanavaa ja harppoon otsikoita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.is.fi/viihde/art-2000007928287.html

Mikko on 42 vuotias ja tulee toisen kerran Isäksi. Vauva on Beatan ensimmäinen.

Mikko maksaa vielä elatusmaksuja ensimmäisestä lapsestaan ja nyt tulee toinen lapsi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu