Katriinan sairaalan saattohoito-osastolla

korona leviää kulovalkean tavoin....avataan vaan rajat...just.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No siellä on 11 potilasta saanut tartunnan tai altistunut virukselle. ILtasanomat.

Äänestä

Tämä tyttöhallitus muutamalla homolla vahvistettuna on järkyttävä kokoonpano , kun pitäisi hoitaa maan asioita. Mitään eivät osaa ja rahaa lainailevat kun pummit kadulla.
Toivottavasti kaatuu pian tämä hallitus ja saadaan uusi joka yrittäisi korjata näiden sählääjien jälkiä.
Ikävää että sairaalassakin on noiden typerysten touhut päässyt vaikuttamaan.

Äänestä

Tuollahan tuo lähtö on tulossa muutenkin aika pian.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

korona leviää kulovalkean tavoin....avataan vaan rajat...just.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu