Helsingissä joka päivä

puukotus nuorten parissa....ihana etninen kaupunki tuo...
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kansainvälisyys kunniaan, hinnalla millä hyvänsä!

Äänestä

Kiitä vihreitä, jotka haalivat tätä porukkaa tänne.

Äänestä
  • ... Oikeasti, ei tule mitään hyvää mieleen minkä vihreöt olis saavuttaneet. Pelkkää kurjimusta kansalle.

    Äänestä

Mediassa ei kerrota mitään mahdollisista tekijöistä. Ei sanaakaan etnisyydestä.

Äänestä

Äänestäkää siis Viisaasti, jotta ongelmalle oikeasti tehdään jotain!
Hyssyttely, mediahiljaisuus eivät ole estäneet järkyttäviä tapahtumia.

Olemme Ruotsin tiellä.

Jos haluat siihen muutosta, Äänestä Viisaasti!

Äänestä

Media ei kerro ketkä näitä tekevät?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

puukotus nuorten parissa....ihana etninen kaupunki tuo...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu