5+7 valkopesu

Anonyymi

Mikähän ihme tarve on tekemällä tehdä glamourmallista koko ajan jotain valkopesujuttuja, niin kuin nyt muka olis joku vuoden äiti??

4

66

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Taas on aloittajalla yksi uusi pähkinä purtavaksi.

      • Anonyymi

        Jep, hän on kuin super hessu, vetäsee hatusta pähkinöitä sillä erotuksella että super hessu on älykkäämpi ja fiksumpi


    • Anonyymi

      Mitä tuo 5 7 tarkoittaa?

    • Miksi et usko, kun näätien iso-pomo sanoi selvät sävelet siitä, että näädät ei saa aloittaa Johannasta yhtäkään ketjua enää täällä? Miksi liukenet rivistä? Nyt varmaankin saat satikutia näädiltä.

      Mutta asiaakin. On se jukolauta kumma, että näätien pitää väen väkisin tehdä vauvan suuresta juhlasta jotenkin vastenmielinen tapahtuma. Ei siinä kirvespas...kalehden jutussa mitenkään Johannaa kehuttu, vaan siinä kerrottiin asiallisesti ja nätisti, että Johannan vauva on saanut kasteessa nimen. Se juhla oli vauvan juhla. Mitä teillä näädillä on pientä viatonta vauvaa vastaan? Hävetkää!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      96
      1605
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      54
      1083
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      415
      1017
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      166
      952
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      57
      782
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      126
      752
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      688
    8. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      78
      675
    9. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      655
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      651
    Aihe