Tähän on tultu

Mari Ohisalo, niin epäonnistunut ministeri kuin olla voi. Miten tällaiset hallitukset voi yleensä toimia !
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/kommentti-naamioituneen-tekijajoukon-hyokkays-pikku-huopalahdessa-maalaa-synkkaa-kuvaa-vakivaltarikollisuudesta/8144082
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Marinin tyhjiä lupauksia täytetään? Niin epäonnistunut tämäkin ministeri kun olla voi. Meidän rahaa lahjoitetaan eurooppaan tuosta vaan. Typeryyden huipentuma. Idiootti marin leuhottaa ja rahat vietiin. Ja eduskunta hyväksyi tämän.
Rangaistuksemme on suuri. Verot nousuun ja kurjuus kaikille käsiin.
voi voi voi...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mari Ohisalo, niin epäonnistunut ministeri kuin olla voi. Miten tällaiset hallitukset voi yleensä toimia !
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/kommentti-naamioituneen-tekijajoukon-hyokkays-pikku-huopalahdessa-maalaa-synkkaa-kuvaa-vakivaltarikollisuudesta/8144082

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu