Dieselautot ovat edelleen suosittuja.

Ja suosio vain kasvaa, kun ollaan saatu tietää uuden dieselöljyn olevan puhdasta.
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/22faa4ec-7724-4452-afa3-6366fc6966f2
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

On se kiva ajaa jopa suomen päästä päähän ilman tankkausta.

Äänestä
  • Parhaat autoni ovat olleet dieseleitä, 2 vanhaa Mersua, yksi Golf. Koneita ei ajamalla saanut rikki. Akku vain kun oli hyvä niin pärjäsi, koneissa oli se dieselin mukava vääntö.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Parhaat autoni ovat olleet dieseleitä, 2 vanhaa Mersua, yksi Golf. Koneita ei ajamalla saanut rikki. Akku vain kun oli hyvä niin pärjäsi, koneissa oli se dieselin mukava vääntö.

    Oikea suuntaus.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ja suosio vain kasvaa, kun ollaan saatu tietää uuden dieselöljyn olevan puhdasta.
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/22faa4ec-7724-4452-afa3-6366fc6966f2

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu