Iltalehti: suora lähetys, Blind Channel saapuu suomeen

8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Oletko sinäkin jo helsinki-vantaalla?

Äänestä

Suomi sai yleisöltä
12 pistettä Ruotsilta, Islannilta ja Virolta. Ei Ruotsissakaan kaikki ole k*sipäitä.

Äänestä

Kaikki torille illalla, nyt bailataan kuudetta sijaa

Äänestä

Järjettömän upeeta ja mahtavaa

Äänestä

Nyt juhlitaan kreisisti

Äänestä

Blind Channel?

Eikös ole ollut jo pitkään, YLE?

Äänestä

Nuuskasiko voittaja kokaiinia pöydältä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/edb12a08-f57a-4117-8f21-1dc713b7ac9c

Siis haloo, kyse euroviisuista ja kuudes sija.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu