Tulevana viikonloppuna ettei kukaan pääse ähkimään haaroissanne.
Pitäkää naiset jalat ristissä
15
63
Vastaukset
Miks just tulevana viikonloppuna? Miksei esim. seuraavana viikonloppuna?
Ensi lauantaina on rusinakilju valmista. Sitten on menoa ja naisia niin, että ätmejä hirvittää.
- Anonyymi
Suoristakaa karvanne jos mies vaikka tulee kiitoradalle.
- Anonyymi
Ei ku haarat auki että pääse panee.
- Anonyymi
Sormet ristissä varmuuden vuoksi.
- Anonyymi
Varpaat ristissä tupla-varduukeksi.
- Anonyymi
Miks?
- Anonyymi
Yhdyn kysymykseen.
- Anonyymi
Liikkukaa enemmän: https://yle.fi/uutiset/3-11949093
Täällä on ikiliikkujiakin tai sille vaikuttaa liikkuvat ja ulkoilevat koko ajan :) - Anonyymi
kuka teidän oppeja varotuksia viitsii luke ? täällä on vain ne jotka heitää läpää ja tapaa aikaa.Kuin ne joilla puutessa ei ole muuta mielessä kun alapää jutut.
- Anonyymi
En todellakaan aio. Aion päästää kaikki muut miehet paitsi ätminkäiset ähkimään haaroihini. Katsotaan josko sen seurauksena ätminkäiset tai ainakin aloittaja vihdoin poksauttaisi otsasuonensa ja heittäisi lusikan nurkkaan, tehden tästä maailmasta vähän paremman paikan.
- Anonyymi
Viha ja rakkaus kulkevat käsi kädessä. Päästä ätmitkin ähkimään haaroihisi, koska ylpeys käy aina lankeemuksen edellä ja etkä lopulta pysty pidättelemään himojasi ätmejä kohtaan.
- Anonyymi
Koskeeko tämä myös gynekologia??
- Anonyymi
Tyhmä kuin Tommi?
- Anonyymi
Nainen ähkii minun haaroissani tänään. Jos asuu naisen kanssa niin saa ähkiä useamman kertaa viikossa.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse674479Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1043737Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1083361Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.211906Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575681893Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.871159- 89923
- 54878
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.122872Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä23794