Kun menit naisen kanssa saunaan ekan kerran alasti?
Mitä mietit silloin
24
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Naimiseksi se meni.
- Anonyymi
Että onko tuuhea tussu?
- Anonyymi
Sitä että pitäisikö sittenkin laittaa ainakin paita päälle? 🤔
- Anonyymi
😅😂
- Anonyymi
Naisen isoja rintoja
Jaa-a, tuskin varmaan mitään syntyjä syviä osasin edes miettiä, kun taaperona pääsin vanhempieni kanssa saunaan. Varmaankin enemmän kiinnosti läträtä vadissa olevan löylyveden kanssa.
- Anonyymi
Olenko paratiisissä vai taivaassa ja kaunista ja ihanaa eikä hänestä saanut katsetta irti ja ennen kuin pääsi pukuhuoneesta suihkuhuoneeseen niin olin kuolasta märkä ei voi sanoa muuta kun että ihanaa oli
- Anonyymi
No aivot jää siinä vaiheessa kyllä sinne narikkaan ja hyvä niin.
- Anonyymi
Mulla käy usein naisia saunomassa. Ja tehdään siellä vähän muutakin 😉
- Anonyymi
Mietin naisen posliinia ja miten ihanaa sitä olis nuolla. Sainkin nuolla sitten saunassa.
- Anonyymi
Jollekin isännälle hyvä nimi voisi olla: Toivo-Armi-Juulia Kakkonen.
- Anonyymi
Toivo-Armi-Juulia KEkkonen, ei kakkonen voisi olla myös kakkonen pikku-kakkonen.
- Anonyymi
Tartuin naisen rintoihin
Eiköhän tuota tullut juteltua jostain asiasta joka kerta. Sauna ei ole mikään muu kuin rauhottumisen ja lämmöstä nauttimisen paikka. Ei siellä ruveta kiikaroimaan toisen varustuksia, vaan otetaan löylyä ja sitten peseydytään lopuksi.
Eikä se alastomuus nyt niin ihmeellinen juttu ole... Jos siitä tekee numeron, niin sittenhän se on sitä...- Anonyymi
Sitä ettei minulla alkais stondaamaan.
- Anonyymi
Ei se haittaa
Toivottavasti ei heitä hullunaan löylyjä. 😬
Ai pitikö se olla joku muu nainen, kun ensimmäinen nainen eli äippä?
Jos piti niin mummu. Mietin samaa, toivottavasti ei heitä hullunaan löylyjä.
Kaveri oli sitten ensimmäinen perheeseeni kuulumaton nainen, jota katsoin päästä varpaisiin. Mutten varsinaisesti ajatellut mitään erityistä. Lähinnä totesin. Isot rinnat ja vaaleat karvat.
- Anonyymi
Että, onpa kivaa!
Ja yllättävää, miten luonnollista!
Hänen kanssaan on mukavaa.
Jaiks! Kylmää lunta! Ei se ollutkaan kylmää, saunassa se olikin vain virkistävää!
Onpa hän kaunis, juuri niin kuin ajattelinkin! - Anonyymi
Olen ollut 7 päivän ikäinen kun äiti vei saunaan ensimmäisen kerran.
Valitettavasti en muista mitä mietin. Kovasti olin kuitenkin kuulemma tykännyt.
Siitäköhän johtuu että minulle ei koskaan kesälläkään ole liian kuuma, rakastan lämpöä ja vihaan kylmää!
Isompana sitten me tytöt, kolme kappaletta, käytiin yhdessä saunassa eikä siinä mitään sen kummempaa ajateltu. Ja olen ollut miestenkin kanssa saunassa. Onhan sauna vahva osa suomalaista kulttuuria ja luonnollista. - Anonyymi
Olin 28v totaalikokematon mies kun suomi24treffeissä nainen laittoi ekana viestiä. Juteltiin hetki ja tavattiin.
4.treffeillä oltiin mun luona ja leffan jälkeen käytiin saunassa. Tuo oli eka kerta kun olin samassa huoneessa alastoman naisen kanssa. Saunottiin ihan normaalisti ja sen jälkeen pääsin eroon poikuudestani.
Jälkikäteen ajateltuna kävi ihan älytön tuuri että totaalikokemattomana miehenä heti eka treffattu nainen elämässä menee tapailuun asti. - Anonyymi
Mietin mahdollisia syitä Audin käyntihäiriöihin 🤔
-palstahessu - Anonyymi
Viinamies käy saunassa vain jos saa saunakaljat ja päälle viinat.
-viinamies-
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614288KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1352976Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452322Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?372164- 241863
- 901753
- 281576
- 221519
- 1471367
- 311188