Olin 13-vuotias kun aloimme käydä yhdellä 26-vuotiaalla miehellä kyläilemässä.
Saimme tupakkaa ja alkon juomaa kun mies sai tutkia ja kosketella meitä.
Olimme ainakin alapää paljaana korkeintaankylmällä ilmalla oli pusero päällä.
Mies katseli ja hieroi meitä alussa.
Sen jälkeen tuli kielijutut mukaam ja me nuoltiin hänen munaansa kunnes tuli sormetus ja lopulta hän pani ensim minua kun olin jo saanut pienet rinnan alut
Sen ensi kerran jälkeen olin ensimmäisenä pantavana kun menin sinne ja sitten alkoi myös kahden muun tytön kanssa sama homma.
Asunto oli yksiö keittoklmerllla joten näimme kun toisiamme naitiin .
Saimme siitä tupakkaa ja juomaa palkaksi.
Olin 13-vuotias kun menetkn neitsyyteni.
Anonyymi
0
616
Luetuimmat keskustelut
- 571151
Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust561071Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍1141032Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,7930- 93884
Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.5745Sinulle jota kaipaan!
Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista27701Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it191662- 70648
- 73617