Käytävillä kuultua kuiskintaa...

Ennakkoäänistä jo 69% on mennyt Ps_Puolueelle...hyvä suomalaiset!
657
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jäitä hattuun. Toki toivon että se olisi totta.

Äänestä
  • Me persut sorronyöstä noustaan! 🎶🎵

    Äänestä

heh heh heh

Äänestä

Minä kuulin erittäin luotettavalta taholta, että noin 177 prosenttia äänistä on tulossa persuille. Joka tapauksessa on täysin selvää, että jos persut eivät saa vähintään 170 prosenttia äänistä, niin silloin kyseessä on vihervasemmiston masinoima mittava vaalivilppi.

Äänestä

minä+oon+meidän+pitäjässä+laittanut+yli+80%+persuille.oonko+laittanut+liikaa

Äänestä
  • Ihan oikein toimittu jos et vaan ole mansikkatukiloinen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ennakkoäänistä jo 69% on mennyt Ps_Puolueelle...hyvä suomalaiset!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu