Adolf Hitler syntyi 20.4 1889 eli täyttää 116 vuotta.
ONNITTELUT HITLERILLE
karjala takaisin
6440
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Hitler oli täysi huijari ja tyranni mutta auttoi sentään Suomea taistelussa Stalinin hirmuvaltaa vastaan. Saattaisi olla, että ilman Aatua ei olisi Suomea.
ja sotataktiikan nero,virtuoosimainen puhuja,kansalaisistaan huolehtiva valtiomies jonka tarkoituksena oli ainoastaan rikollisen aineiston puhdistus.
Hitler ei täytä yhtään mitään tänään eikä minään muunakaan päivänä. Hän ampui itsensä kohta 60 vuotta sitten puna-armeijan kranaattien putoillessa porstuaan. Hyvä niin.
.
Juttelin tossa Saatanan kanssa ja välitin synttärionnittelut nykyiselle Helvetin uuninlämmittjälle Hitlerille. Saatana lupasi kertoa terveiset ja totesi, että synttärit tai ei, niin Hitlerillä on tauoton kolmivuoro päällänsä maailman tappiin asti. Siellä se lapioi hiiltä uuniin niin ettei helvetin ikuinen polte pääse hiipumaan. Raskasta homma, tulee jano.
Stalin lähes 70v.
http://farm4.static.flickr.com/3124/5863571605_cc5cc4148c_m.jpg
-