TOSI MAKEET SIVUT!!!!!!!!!!

Käykää tsiikaas noi sivut ja kertokaa oma mielipiteenne vaikka viekussa! Emmä oikeen tie miks mä tollatteet sivut tein, mut teinpähän vaan! :)
3455
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

se osoite olisi ihan hyvä olla.

Äänestä

nii, ehkä se osoiteki ois kova sana.. :D

www.freewebs.com/mie_kuvitellusti

Äänestä

KÄYKÄÄ NYT KATTOOS IHMEES! :) oho, ei ois kyl totaka tarvinnu isolla kirjottaa... xD

www.freewebs.com/mie_kuvitellusti

...ja muistakaa kertoo mielipiteenne viekussa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kelly** kirjoitti:

Käykää tsiikaas noi sivut ja kertokaa oma mielipiteenne vaikka viekussa! Emmä oikeen tie miks mä tollatteet sivut tein, mut teinpähän vaan! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu