Taitaaa olla vaikea löytää yrityksiä jotka eivät käyttäsi INSTRUM Osakeyhtiön tai sen tytäryhtiöiden palveluita, mutta täytyy yrittää vaikka maksaisikin tuotteen tai palvelun yleensä käteisellä, niin jos yritys käyttää INSTRUM Osakeyhtiön tai sen tytäryhtiön palveluita, niin kysellä onko joku muu yrittäjä jolta saisi saman tuotteen tai palvelun.
LÄHITAPIOLA käyttää
Täytyy selvittää ainakin suurimmat käteisostosteni kohteet, eli Kesko, SOK, Starkki, Bauhaus, St1, SEO, GIGANTTI, POWER ja oma pankki Nordea . SCANDIC HOTELLIT, Finnair, Aurinkomatkat
Sitten täytyy selvittää onko kaikki kilpailijat myös INSTRUM Osakeyhtiön palveluiden käyttäjiä
LIDL, NESTE, TEBOIL, Netrauta, Hankkija, Kärkkäinen, Tokmann, POP Vakuutus, Aktia, Nooa, TUi, Tjäreborg, Detur, Norweigia, Osuuspankki, Pohjola
Voi olla mahdoton tehtävä boikotoida, mutta täytyy yrittää ja hyvähän olisi jos tästä tulisi meille käteisellä tavarat ja palvelut ostaville Suomalaisille oikein jätti jytky kun jos vaan voi boikotoida ja äänestää jaloillaan INSTRUM Osakeyhtiötä ja sen sisaryrityksiä .
Joku toinen voi ehdottaa jotain toista perintä alan toimijaa boikotoitavaksi, mutta me joilla ei ole isoja ongelmia noiden perintä palveluita tarjoavien yhtiöiden kanssa, me voisimme antaa tukemme niille joilla on ongelmia niiden kanssa.
Sadat tuhannet asiakkaat kun alkavat vaihtamaan käteisen rahan suunnan kilpailijoille INSTRUM Osakeyhtiön asiakkailta , toki jonkun toisen perintäyhtiön boikotoijat saattaisivat tasata tilannetta.
Boikotti ... Boikotti...Boikotti
INSTRUM Osakeyhtiö ja sen tytäryhtiöitä käyttävät yritykset
Anonyymi
1
149
Vastaukset
- Anonyymi
Sinulla ei ole taaskaan mitään käsitystä siitä mistä puhut. Mikä on Instrum osakeyhtiö?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke663360- 1432370
- 921888
- 1711619
- 891500
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?761454- 651446
- 711226
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂771150Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t351108