Vittu, tämä paska pankki viivästyttää mun palkan saantia!!! Jumalauta OP asiakkaana olen mutta kun tämä prkl Nordean pitää olla siinä välissä ja jää laskut maksamatta sillon kun pitäisi ne maksaa! Ihan saatanan oikeesti jos ulosottoon menee niin tulette näkemään tämän valtakunnan ensimmäisen syytteen noston Nordeata vastaan!
Nordea mukamas pankki!
8
1901
Vastaukset
- Anonyymi
Nordea syyskuun alkaessa haluaa karkoittaa premium-asiakkaansa.
Verkkopankin kayttö tietokoneella alkaa maksaa 4.50e/kk.
Mobiilipankilla edelleenkin ilmainen.- Anonyymi
Onkohan laillistakaan tuo eriarvoistaminen mobiilipankin käytön/käyttämättömyyden perusteella?
On sitten ilo kännyruudulta seurata parinkymmenen osakkeen 8-sarakkeista taulukkoa.
- Anonyymi
Eipä ole ollut moittimista Nordeassa. Osuuspankin ressukat ovat yrittäneet saada puolitoista vuotta osakesäästötiliä aikaiseksi. Näyttää olevan liian vaikeaa maalaisten pankille.
- Anonyymi
Mikä vika Nordnetin kuluttomassa osakesäästötilissä?
- Anonyymi
Mitä jos palattaisiin aikaan kun ei pankkeja käytetty siinä määrin kuin nyt? Jos osan palkoista voisi maksaa suoraan vaan tietysti verotus oli myös erilainen ja tietysti valvonta ei olisi nykyistä luokkaa. Entä jos joku vaikka tehtailisi rahaa tähän asti ovat jääneet kiinni mutta summat ovat olleet pieniä mutta voisiko olla mahdollista toimia suuremmassa mittakaavassa . Mitä taas Nordeaan tulee niin mulle ainakin turhan kallis pankki hoitamaan pikkuriikkistä eläkettä.
- Anonyymi
Nordeaa et voi voittaa. Koko oikeusjärjestelmä poliisi myoden on vapaamuurarien halinassa tule saamaan vain kymppitonnien laskun. Asiaanajaja liittoon kuuluva lakimiehesikin on VAPAAMUURARI. Oikeusitsointa tässä maassa EI ole kaikki jutut sovitaan etukäteen vaparien ilta kokouksissa . Suuri huijaus oikudessa lienne metsäyhtiöitä vastaan nostettu Kartelli kanne Pistivät oman asianajanasa ILMA tekemään työy vastapuolella kyllä kansan on herättävä oikeaa rikollisuuta vastaan. Pikatestunä voisi sanoa jos Vastapuoli ei tiedä nimeeään ja ositettaan on varmasti toisen puolen edustaja ja tekee kaiken mahdollisen sinua vastaa etenkin POLIISIT yms..
- Anonyymi
Nordea on erittäin hyvä.
Maksoi keväällä suuret osingot ja kurssikehitys on ihan mukava.
- Anonyymi
Aivan naurettava pankki. Ovat hukanneet osakkeita, verkkopankki säännöllisesti alhaalla, kortin saapuminen kestänyt 2kk. Uutena trendinä on asiakaspalvelijoiden viisastelu viesteissä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986228KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495707Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei602723Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521072148Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071848- 1251744
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191633Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1811290- 731197
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään331078