Jussista pressa!

Muista äänestää Jussia! ❤️
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ilman muuta äänestän.

Äänestä
  • Minä myös!

    Äänestä

Mielestäni Sisäministerin pesti olisi ensin sopiva hänelle ja meille suomalaisille .
Pressaksi ehtii sitten eläkeiässä . Ja siihen virkaan käy nyt kuka vaan , kun valtaa ei ole.

Äänestä

Hyvä kun mokoma koppura vetäytyi, pressaksi tuollaisesta ei kyllä ole.

Äänestä
  • Ei varmasti, koska suurin osa suomalaisista ei häntä siihen hommaan halua. Persujen äänillä ei pressaksi päästä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei varmasti, koska suurin osa suomalaisista ei häntä siihen hommaan halua. Persujen äänillä ei pressaksi päästä.

    H aavistan mitä täällä joku h aluaa ..

    Äänestä

  • Paras pressaehdokas!!!!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Paras pressaehdokas!!!!

    Siis Jussi!

    Äänestä

Mestari pieraisi kylmän pierun, heitti puliveivin nurkkaan ja pani koirapillit pussiin. Onania Eiran kellarissa tuntunee järkevämmältä ja mielekkäämmältä, kuin perspanssin johtaminen, ymmärrettävästi. Nyt persepanssit ovat fifty shades freed Mestarin puolesta. Lähtölaskenta puoluerekisteristä on alkanut, ja realisoitunee eduskuntavaaleihin mennessä. Muutama sininen tulevaisuus tietysti vielä kunnanvaltuustoissa muutaman vuoden inisee kuin kesän hyttyset.

Äänestä
  • Tuota et kehtaisi nimelläsi ilmaista : )

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Muista äänestää Jussia! ❤️

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu