JÄTKÄT ON KUSIPÄITÄ!!

Anonyymi

Oon 13.v tyttö ja mun poikaystävä jätti mut pari päivää sen jälkeen ku meil tuli 4kk täyteen, ja sit sain myöhemmin tietää et se oli pettäny mua. Ja mä viel vittu pilasin mun elämän sen takia. Mun vanhemmat ei enää luota muhun, mul ei oo puhelinta, mun kaverit vihaa mua, menetin mun parhaan kaverin ja vaan vittu sen yhen jätkän takia jota mä rakastin enemmän ku ketään muuta. Ja meijän erosta on nytte 3vk ja se pyörii vieläki koko ajan mun mielessä. Sen jälkeen en oo pystyny luottaa jätkiin kunnolla. Ja mul on ollu säätöö yhen jätkän kaa aika kauan ja sain tänään tietää et se on yhessä mun parhaankaverin kanssa!! niinku mitä vittua ja sit se viel väittää et se on mun syy. Mut onneks mä olin varautunu tähän mut silti!! EIKÖ JÄTKILLÄ OLE VITTU TUNTEITA!! ja mä alan vittu lesboks kohta ku ei jätkiin voi vittu luottaa. Että kaikki muijat varokaa jätkiä tai ne särkee sun sydämmen.

6

390

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No huhhuh. Ehkä oot vähän liian nuori seurustelemaan. Itse sun ikäsenä omistin vielä leluja ja koitin pitää opinnoista ja harrastuksista kiinni. Ei kannata yhen pikku kundin perässä roikkua ja antaa sen olla koko sun elämä. Pyydät kavereilta anteeks ja ehkä unohdat ne pojat muutamaks vuodeks, ei ne tossa iässä osaa tyttöjä edes arvostaa.

    • Anonyymi

      Ei 13v ole mitään poika- tai tyttö ystäviä VAAN ne ovat leikkikavereita joita tulee ja menee mm. sen mukaan mitä omassa päässä liikkuu ja mikä itseä kiinnostaa!

      Eiköhän sun kuuluis vielä hakea "rakkautta" ja läheisyyttä sun omasta perheestä!

      • Anonyymi

        Totta on näin.

        Mutta vanhemmatkaan eivät enää osaa suojella lapsiaan, vaan ohjaavat jopa sateenkaari-pride-tapahtumiin alaikäisiä lapsiaan innostamaan heitä seksiin.


    • Anonyymi

      Meni aika rajuksi.

    • Anonyymi

      Kappas. Joku on kasvanut naiseksi.

      arvostan.

    • Anonyymi

      en minäkään naisista niin välitä sen jälkeen kun se teki mulle bänksit 20 vuotta sitten..... ajattelinko välittömästi että alan homoksi tämän yhden takia?
      ei taida toimia ihan näin.
      väärät suhteet on vääriä suhteita.
      älä yleistä ihmisiä.
      Neo feminismi on fasismia sekoitettuna misandriaan.

      Meillä on tunteita.

      Ja tiedän miltä tuo tuntuu.

      Sitä tapahtuu yllättävän paljon ihmisille.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      58
      1666
    2. Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä

      Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai
      Ikävä
      365
      1162
    3. Kirjoita jotain

      Kivaa, hellää ja piristävää
      Ikävä
      137
      950
    4. Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?

      Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu
      Suomussalmi
      14
      784
    5. Voisit nainen joskus vastata minulle

      Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.
      Ikävä
      63
      622
    6. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      41
      598
    7. Päälle hautaus?

      Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa
      Lieksa
      90
      558
    8. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      46
      542
    9. On tuota ikäeroa meillä kyllä aivan liian paljon

      Etsi samanikäistä kuin olet, niin minäkin.
      Ikävä
      45
      498
    10. Mies Naiselle pyydän...

      älä satuta minua.
      Ikävä
      47
      485
    Aihe