Saksa vähentää sähköautoja.

No mutta mitenkäs se nyt noin kävi?
Sähkö käy kaupunkien autoksi mainiosti,ei muuhun. Näin pitäisi autoja kehittää. Vihreät on maapallon syöpä.
253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vähentää? Myyntimäärät ovat liki viisinkertaistuneet vuodessa!

Äänestä

Siis myyntimäärät moninkertaistuvat ja sinusta siis sähköautoja vähennetään? Älä keksi idioottimaisia valheita päästäsi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

No mutta mitenkäs se nyt noin kävi?
Sähkö käy kaupunkien autoksi mainiosti,ei muuhun. Näin pitäisi autoja kehittää. Vihreät on maapallon syöpä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu