Poliisimurhaa Göteborgin Biskopsgårdenissa kuvaillaan teloitukseksi

Anonyymi

Tiedot Ruotsin puolelta kertoo, että mamujengiläiset ovat olleet vihoissaan poliisille, koska poliisit ovat lisänneet valvontaansa alueella. Ja kuulemma tulee oleen kovaa löytää syyllinen. Tällainen teko on Ruotsissa ennenkuulumaton, mutta maa ei ole enää lainkaan sellainen kuin se kerran oli.

Biskopsgården on ns. mamuvoittoinen ongelma-alue, jossa klaanisota on ollut päällänsä jo pitkään. Vaikka ampumisen motiivia ei toistaiseksi tiedetä, niin on aivan varmaa, että sillä on jotakin yhteyksiä klaaneihin ja ampuja on mamu.

Väärä maahanmuutto tuo aina ongelmia, varsinkin jos tulijat ovat muslimeita. Kuinka vaikeaa suvakkien on tämä ymmärtää?

Terveisin se Tukholman lähiöissä asunut.

14

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ruotsin feministi poliisit tarviis venäjän omonilta työnäytöksen, miten mamujengi ongelma poistuu maasta..

      • Anonyymi

        Ehkä ne haluaa kohta Suomen armeijaa apuun.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ehkä ne haluaa kohta Suomen armeijaa apuun.

        Niitä tarvitaan uudellamaalla kohta, ei voida auttaa Ruotsia.


    • Anonyymi

      Ylen kuudenuutiset ei kertonut mitään.

      • Anonyymi

        Media EI ole rehellinen, ei puolueeton!


    • Anonyymi

      Holokausti

    • Anonyymi

      Haittamaahanmuuttoa siis. Järkyttävä lopputulos.

      "GT:n haastatteleman lähteen mukaan jengit ovat olleet ärtyneitä siitä, että poliisi on lisännyt läsnäoloaan alueella."

      Pitävät viranomaisia uhkanaan. Ruotsin kannattaisi pakkopalauttaa koko jengi. Tulijoille EI pidä antaa kansalaisuutta, jotta palautus on sujuvaa.

    • Anonyymi

      Sitä saa mitä tilaa. Tämä on vasta alkua.

    • Anonyymi

      Ensin ammuskeltiin muuten vain, mutta sitten huomattiin, että paikalla on poliiseja. Virallinen laatumedia.

    • Anonyymi

      Olisivat tappaneet kusipäiset poliitikkonsa ajoissa. Nyt on jo myöhäistä.

    • Anonyymi

      Nyt kerrotaan, että poliisi ei ehkä ollut ampumisen kohde. Mutta miten ampuja voi melko lyhyeltä matkalta, niin pahasti erehtyä?

      • Anonyymi

        erehtyväinen on ihminen, siksi annamme anteeksi. ja rasismi on pahempaa kuin luoti päähän. tässäkin tapauksessa kuolleen poliisin pitäisi tutkiskella itseään ja omia etuoikeutetun valkoisen miehen asemaa sanoo demari.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      180
      6577
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      148
      1814
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1588
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1320
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      47
      1019
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      40
      973
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      98
      942
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      5
      869
    9. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      246
      863
    10. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      829
    Aihe