Persut on hajonnut- vain Putin johtajana voi pelastaa persupuolueen

Anonyymi

Pulue tarvitsee oikean johtajan- ja selaista ei enää ole. Soini on keräämässä miljardejaan, Halla-aho- kukaan ei tiedä enää mitä sen päässä liikkuu, tietääkö itsekään- ja Janitskin murhattiin?

Suomella ei ole johtajaa, joka saisi persujen luottamuksen- voitte teeskennenllä ja toivoa- mutta mahdollisesti tarkoituksaellisesti EU-voimat voittivat ja saivat Halla-ahon lopettamaan persut, kuin iranilainen halal-teurastaja teurastamollaan.

https://keskustelu.suomi24.fi/t/17024942/suomi-tarvitsee-punakaartin-tanaan-laittamaan-asiat-kunton

6

61

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      persut on lyöty- se näkyy jo tässäkin. eivät jaksa enää edes pistää vastaan.

      Halla-ahopn tekemä halalteurastus puolueelle oli varmasti korkeimpien EU-vapaamuuraien looseissa suuniteltu - Halla-aho kutsuttu ja vihitty hoitamaan asia ohjeiden mukaan. nousu herrahississä seurannee palkkiona mestarille....?

      tuossakin olisi ollut
      puheenaiheta oikeasti
      suomalaisten asiaa ajavalle:

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/16330532/elakerahastoissa-biljoonia-pelkat-korot-tuhansia-miljardeja-euroja---on-mista-ottaa

      • Anonyymi

        persut ei tästä enää tokene- ellei
        suurta johtajaa löydy.

        ja eihän sitä löydy. ja kansan toivo on menetetty.

        hieno vapaamuurari-isku kansallismielisyyttä vastaan- ja näin korruopptio-eliitin suomenryöstö-suunnitelma EU-liittovaltio etenee hienosti.

        porvarit riemuitsee.

        http://nwohavaintoja.blogspot.com/search/label/vapaamuurarit

        mitä se pride - muuten tarkottaa?

        pr idea?


    • Anonyymi

      Just valittiin uusi puheenjohtaja, italialainen suomen rahoilla pesty ja mankeloitu komea tumma poika. Sihteeriksi saatiin miss universumin pikkuserkku Ugandasta. Olemme taas voitonpuolella koko puolue.
      Joten muista toistaa useampaan kertaan missä on persut.

      • Anonyymi

        persut kuulostaa olevan pridessä- vaikkei tiedä mitä se edes tarkoittaa?


    • Anonyymi

      Muutoksessa pesii aina mahdollisuus. persuja ei tuhonnut edes puolueen hajoaminen. Sitä ei tuhoa mikään.

      • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      230
      4136
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      112
      2611
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      38
      2335
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      81
      1416
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      112
      1372
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1159
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      76
      1059
    8. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      59
      933
    9. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      45
      916
    10. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      58
      911
    Aihe