Alaviisaudenhampaan poistosta nyt vajaa viikko jossa oli hermovaurioriski. Pari päivää toimenpiteen jälkeen alkoi tulla kihelmöivää tunnetta huuliin ja puutuneisuutta poskiin ja huuliin molemmin puolin. Huulissa on välillä lievää poltteleva tunnetta. Oireet ovat minun mielestä vähän lisääntyneet päivä päivältä toimenpiteestä. Oireet häviävät välillä ja tulevat takaisin. Hammaslääkäri sanoi oireiden olevan väliaikaisia ja menevän ohi. Kuinka kauan näitä kiusallisia oireita voi odottaa kestävän?
Olisin kiitollinen kaikista vastauksista.
Hermovaurio viisaudenhampaan poistosta
Anonyymi
2
162
Vastaukset
- Anonyymi
Katso nopeasti potilasvakuutus ja tee valitus
- Anonyymi
Miten tässä kävi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 123199
- 181811
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit191702En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321595- 731573
- 231511
- 281370
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91344Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111284Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui341262