EK-medioitten Veroparatiisi-TNS-gallupit, tehdään kotimaisella orjatyövoimalla ja sellaisilla otannoilla, joiden lopputulos tiedetään jo ennalta.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/16912476/hilloahot-lisaamassa-valtion-velkaa-veroparatiisihavittajilla-ja-ulkomaisen-halpatyovoiman-tuonnilla
Veroparatiisi-"kauppakamari" tiedotti, että PetosKokPerssinliike-eiliset, ovat nelinkertaistamassa maahanmuuttoa, ulkomaisen halpatyövoiman tuontia.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/16935049/petoskokpersujen-eu-tukipaketin-valevastustaminen-on-quotpoikkeusquot-joka-vahvistaa-eu-tukipaketin
Demokratiasta ja oikeusvaltiosta, ei näy enää häivääkään, kun syvästi korruptoituneet päättäjät, politikoivat yksipuoluejärjestelmässä, äärioikeiston järjestäytyneiden veroparatiisirikollisten, voiton maksimoinnin ja osinkojen jakojen, terrorikapitalismin turvaamiseksi, omaa kansaamme syväkyykyttämällä.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/16968316/petospersliikekok-eilisten-vihaa-ja-vakivaltaa-yhteiskunnassa-ja-netissa-vaaliteemana
Hilloahon 3000€/kk minimipalkka-vaatimus maahanmuuttaja työvoimalle, oli PetosKokPers:ille itselleenkin liikaa, siksi erosi, kun tajusi, miten läpinäkyvä kyseinen äärioikeisto-porvaripuolue on, pelkkä ökyrikkaiden perintö- ja verosuunnitteljoiden Kalma-Kokoomuksen jatkepuolue.
Ostetuilla Veroparatiisi-gallupeilla, populistiporvari-mainontaa
Anonyymi
0
685
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1312668Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2542232Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?61352- 1151022
Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar204983- 89952
Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee13872Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla
Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La51766Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.273704Mistä juttelit viimeisen kerran
Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.50701