Olen suht pyöreä ja vaikk laihdun en saa ikinä hoikka reidet. Harkitsin rasvaimu… Kallis! 60 vee ja näytin minun äidiltä! On kauniit piirteet klassinen ulko. Naama valui ja posket roikkui. Vuosi sitten Olin nefertitilift ja noin 50 metallihaka niskasta korviin ja kireä iho edelleen mutta tulos fantastic! Leuan Alta ei vieläkään tunto , mutta ei ihme kun iho irrotetaan ja rasva imetty n 250gr ! Minun kaula on kun teini vuosina! 2 -3 viikkoa oli kärsimystä muttei kipua, lähinnä metallihakaset vaivas eniten. Tämj lysti maksoi 2660e Turussa
Hamsteripussit , ei enää!
Anonyymi
3
850
Vastaukset
- Anonyymi
Olen laihtunut jonkin verran, joten kasvojen rasvan vähetessä hamsteripussit alkoi näkyä, mutta minua ei saa tuollaiseen jenkkityyppiseen naamankiristykseen.
- Anonyymi
Sama juttu... omaan leuan alusrasvaa ja pienet hamsterinpussit leukapielissä. Olen kuitenkin alkanut epäröimään toimenpiteeseen menoa mahdollisen pitkäaikaisen kiristyksen tunteen ja tunnottomuuden vuoksi.
- Anonyymi
Leukkalinjan kirirstys ja kaulan/hamsteripussien rasvaimu maksaa 3000 ja on pysyvämpi lopputulos
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 163371
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit202066En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321865- 181861
- 821778
- 261572
- 291420
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91384Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui361367Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111314