Eilen joku mamu, aikuinen mies, hinkkasi itseään bussipysäkillä kun kaksi suominaista meni ohi. Kuvottavaa. Ihan avoimesti siinä vaan, naiset ei huomanneet mitään. Noi mamut luulee ihan liikoja ittestään, ja kaikki on heillä aina yliseksuaalista ja törkeää. Mitään hyvää ei ole heistä seurannut, ikinä. Vain korkeintaan sitä odotan, että koskahan nämä meidän nynnysuomimiehet tajuaa alkaa puolustaa omiaan ja omaansa?! Eikä vain omaa naistaan, vaan kaikkia suomalaisia, maataan, talouttaan, omaisuutta, rajoja, kaikkea mitä on! Mikä niillä oikein on? Kyllä mamu on aina kiinnostunut, kun ilmaiseksi annetaan!
Nynnyt Suomimiehet
Anonyymi
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Jethro miettii samaa
Ei oo Suomalaiset miehet mitään nynnyjä!
Nää ulkomaan elävät vaan kaiken alta arvostelun.
Ei oo ennen nähny kokonaista naista, oikeita peräkammarin poikia.
Suomimies ei enää puolusta ketään, ei naisia, ei kotimaata.
Suomimies on suomessa kuohittu, yhteiskunnan likasanko. Samaan kuohintaan uppoaa koko järjestäytynyt yhteiskunta. Valitettavasti.
Suomimiestä ei enää kiinnosta.. Näin niinkuin pääpiirteittäin.
Ei tarvi. Sitä varten on tasa-arvolait. Videokuvaa ja metoo-ilmoitus.
Tehdään sellainen työnjako, että suomimies tekee työt ja hankkii rahat ja matu-ukko juhlii ja hoitelee naiset niin ei astuta toistemme varpaille ja kaikki voivat elää tyytyväisinä yhdessä sovussa.
Huomautan.
Syyhän siihen on selvä eli pitkäaikainen aivopesu! Suomalaiset on manipuloitu halveksimaan omaa maataan, kansaansa, kulttuuriaan, kieltään ja uskoaan.
Kyse on länsimaissa jo pitkään vallinneesta vasurisuuntauksesta eli uusmarxismista. Se on kavalin aate, joka KOSKAAN on kehitetty!
Tarkoitan sitä myös. Näet jotain kommunismia ja natsismia on helppo vastustaa, koska ne tunnistetaan helposti. Jopa typerämmätkin ihmiset tunnistavat ne.
Sen sijaan globalismiin ja jopa liberalismiin verhoutunut uusmarxismi vain levittää lonkeroitaan, koska sen vain harvat ja fiksut tunnistavat.
Näinhän se on ja tätä suomen halveksinnan kehitelyä on harrastettu jo pitkään ja nyt olemmekin tenkkapoon edessä tuhotaankos suomi tyystin näitten akkalauman touhuin
Eikö teillä natsukoilla ole tekemistä? Katsokaa vaikka Friitä, sieltä tulee nyt hieno elokuva, Pianisti.