Kaikki Seinäjoelle jo 30.7. - 1.8.2021

Vastoin aikaisempia tietoja Seinäjoelle kokoontuminen onkin jo 30.7. - 1.8.2021. Kaikki siis sinne kymmenien tuhansien muiden joukkoon. On tietysti kyse Seinäjoen kuninkuusraveista.
(Joku merkityksetön pienkokous on ilmoitettu pari viikkoa myöhemmin tapahtuvaksi.)
2115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Manohan tiedetään hevosmieheksi. Sinne siis tapaamaan.

Äänestä

Kuninkuusraveissa Mano voi päästä kohtaamaan toisen hevosmiehen, Timo Soinin. Ex-puheenjohtajilla riittää varmasti puhumista.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vastoin aikaisempia tietoja Seinäjoelle kokoontuminen onkin jo 30.7. - 1.8.2021. Kaikki siis sinne kymmenien tuhansien muiden joukkoon. On tietysti kyse Seinäjoen kuninkuusraveista.
(Joku merkityksetön pienkokous on ilmoitettu pari viikkoa myöhemmin tapahtuvaksi.)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu