Rokotefanaatikko-piikkifriikki houkuttelee tuhon tielle. Peukuttaa itse itseään peukuttaen houkutellen pahaa aavistamattomia kuoleman ja vammautumisen riskille.
Rokotefanaatikko-piikkifiriikkien faktattomiin ja ilman perusteita oleviin väitteisiin kannattaa suhtautua varauksella. Oma henkesi on kyseessä, eikä hymiöpelle ole vastuun kantajana, kun vammaudut ja sen jälkeen jopa kuolet.
Yllytti kyllä piikille, mutta siihen jäi moraalinen ja kaikki muukin vastuunsa.
Tutki itse, ennenkuin menet piikille. Ei tässä muuta.
Faktattomat hymiö-yllyttäjät eivät kanna vastuuta SINÄ ITSE, joka menet piikille, kannat omasta terveydestäsi vastuun.
Kukaan ei ole mukanasi. Ei kukaan!
Rokotefanaatikko-piikkifiriikkien faktattomiin ja ilman perusteita oleviin väitteisiin kannattaa suhtautua varauksella. Oma henkesi on kyseessä, eikä hymiöpelle ole vastuun kantajana, kun vammaudut ja sen jälkeen jopa kuolet.
Yllytti kyllä piikille, mutta siihen jäi moraalinen ja kaikki muukin vastuunsa.
Tutki itse, ennenkuin menet piikille. Ei tässä muuta.
Faktattomat hymiö-yllyttäjät eivät kanna vastuuta SINÄ ITSE, joka menet piikille, kannat omasta terveydestäsi vastuun.
Kukaan ei ole mukanasi. Ei kukaan!
Vastaukset 20
Vanhimmat
Rokotefanaatikko-Piikkifriikki onnistuu jokaisesta kuolemasta. Peli on raakaa mutta "rehellistä"=?
Kuulin, että Bill Murray on kehitellyt mikrosiruja rokotteisiin...!!
Se on ihan sama kun ihminen kuolee ne sirut mätänee samassa haudassa eikä väliä.
Tai joutuvat poltto-uuniin, ja päätyvät älypölyksi
Pientä piikkiä pelätään niin paljon. Huvittava lukea näitä juttuja tosin.
Toope
Hieno metafora. "Hymiöpelle-Piikkifriikki"! Moraalista vastuuta kantamatta!
Taitaa Piikkifriikki hymiöpelleä nyt harmittaa.....?
Rokottamattomilta viedään jatkossa asumistuet ja Kelakorvaukset.
Rokotefanaatikko-Piikkifriikit vaipuvat psykoosiin. Vai viedään "asumistuet" ja muut BUAHAHA MUAHAHA!
Piikkifriikki ymmärtää itsekin lakipykälien viidakon perustuslaista ihmisoikeuksiin.
Rokotefanaatikko-Piikkifriikki taitaa olla epätoivoinen?
Ei haittaa,on sen verran fyffee,et 5 vuotta pärjää
Otan toisen rokotteen tällä viikolla.
Älä nyt kuitenkaan viitsi vastata tähän sanomalla että kuolen rokotteeseen tai muuten vammaudun, olen jo kuullut sen moneen kertaan.
Olet kohtalosi ansainnut. Oli se mikä oli. Asia jääköön "herran haltuun", kuten uskovaisilla on tapana tuudittautua silloin, kun omasta vastuusta halutaan vetäytyä toisten selän taakse.
En sano, mutta tarkkaile terveydentilaasi ja ole valmis hakeutumaan lääkärille. Veritulpat voivat aiheuttaa pahaa tuhoa.
Mine sai pilu. Oli hyva pilu.
Tuo nyt on aika törkeä nimitellä piikkifriikiksi.
Me ei olla mitään fanaatikkoja, toisin kuin ehkä koronankieltäjät. Joille ei riitä olla ottamatta itse piikkiä, pitää pelotella muutkin pelkopropagandalla.
Me uskomme moderniin lääketieteeseen ja luotamme viranomaisiin ja tutkijoihin. Teidän gurut on jotain höyrähtäneitä potkut saaneita salaliittokouhottajia. Joista monet yrittävät saada itse omaa rokotetta aikaiseksi. Ja yrittävät haukkua kilpailevia rokotteita.
Byram Bridle ja Bossche yrittävät tehdä omaa piikkiä. Tiesittekö tätä. He yrittävät vain mustamaalata parempia kilpailijoita ja saada omille tekeleilleen markkinoita.
Rahanahneita tyyppejä, ei mitään hyväntekijöitä.
Otatko itse vastuun kaikista ihmisistä, jotka olet tappanut valheillasi rokotteesta? Mitä sanot koronaan kituen kuoleville potilaille?
Oletko varma omasta asiastasi? Niin varma, että olet valmis vaarantamaan ihmisten henkiä?
Pata kattilaa soimaa. Piikkifriikithän täällä on valjastettu uuden maailmanjärjestyksen trolliarmeijaksi käyttäen keppinä pelkoa ja porkkanana 'paluuta normaaliin', jota ei kuitenkaan ikinä tulla näkemään tällä menolla. Jos ei ryöpytettäisi paskaa niskaan, kun kysyttäessä sanon etten aio ottaa näitä kyseenalaisia rokotteita, niin ei minullakaan olisi enempää kommentoitavaa.
Mikähän se on se tilanne nyt niiden massiivisten määrien "ruumiskontteja" suhteen, joita kuullun mukaan oli Helsingin keskustankin sairaaloiden pihoille rahdattu.
Mielikuvaa luotiin kuin olisi uhreja kaatunut kuin heinää.
Osastopaikat tyhjillään ja ilmeisesti ruumiskontitkin viety toimettomina taas pois.
Aika näyttävä operaatio oli tällä kertaa tätä rokotetta varten järjestetty. Media vielä mukana.
Noilla injektioilla on turvallisuustestaukset kesken vielä ainakin kaksi vuotta. Ajatelkaa sitä.
Normiajan on kerrottu olevan kymmenestä viiteentoista vuotta, kun turvallisuustestejä läpikäydään.
Nyt on otettu riski poikkeusluvan kanssa, eli kuolee kuka kuolee, ja rokote kuolemantapauksiin suhtaudutaan välttämättömänä ja valitettavana "pahana".