Voidaanko ihmiskuntaa enää pelastaa?

Vastaan itselleni, ei voida. Syy löytyy Jumalan huonosta valmistautumisesta Muslimien Maailmanvalloitusta vastaan. He tulivat ikäänkuin puskista, ja ovat jo levinneet liian laajalle, jotta ilmiötä voitaisiin enää pysäyttää.
Ihmiskunta todellakin elää lopunaikoja.
14<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Ei voida, eikä niin ole ennustettukaan.
"... sitten luodaan uusi taivas ja maa".

Äänestä

Kyllä voidaan, kun potkitaan nuo surkeat paskanpuhujat hevonvittuun tuolta päättäjien paikoilta.

Äänestä
  • Onkin erikoista, että haittasuomalaiset voivat olla hallituksessa?

    Äänestä

Voi voi. Kurkkaa äkkiä komeroosi, siellä voi vaania paha muslimi.

Äänestä
  • Juu eihän mustalaiset ole koskaan kunnioitaneet ihmisten kotien koskemattomuutta.

    Äänestä

  • Olet oikeassa. He tunkevat itsensä kaikkialle länsimaihin, vaikka heidän paikkansa olisi aavikolla teltassa.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Olet oikeassa. He tunkevat itsensä kaikkialle länsimaihin, vaikka heidän paikkansa olisi aavikolla teltassa.

    Yks päivä tuli Apinoiden planeetan synty ! En katsonut oliko se dokumentti vai nykyajan uutinen. Mutta jotain muistikuvaa että ohjelmassa nämä kuitenkin eliminoitiin ? Olikohan että Unkari ja Puola pelasti ihmiskunnan ? Aika kovia sotureita . Olenkohan kuitenkin nyt toiveunen nähnyt ? Koska unessani suvakki lehmätkin oli ilman päitä ?

    Äänestä

Henkinen sanoma nykyisin on: ota rokote. Liiketaloudellinen pelastus joillekin.

Äänestä

Hanki öljyjenöljyä sinäkin🪔

Äänestä

Kaikki kyömy nokat wartista lähtien vihanhallinta kurssille ja remmiä perseeseen jos karjahtelee arjalaisille.

Äänestä

Allahin tahto vs. Jumalan tahto. Kumpi voittaa?

Entäs muut jumaluudet?

Äänestä
  • Tiedeuskonto on nyt voimissaan. Tämäkin ihme ihmisen annetaan nyt nähdä.

    Äänestä

Kaikki on mahdollista, mutta koko ihmiskuntaa ei pelasteta, jako on jo menossa.
Valmistautuminen on ollut hyvä, jo tuhansia vuosia sitten tästä on kerrottu.
Onhan se kerrottu, että".... ja tulee aika, jolloin jokainen, joka tappaa teitä, luulee tekevänsä uhripalveluksen Jumalalle."
Mitään ei ole tullut puskista pilaamaan mitään, kyllä asiat on tiedetty.

Siinä olet oikeassa, että elämme lopun aikoja.
Silmät auki ja katsele mitä on alkanut tapahtumaan ympäri maailmaa, tuomiot ja viimeiset vitsaukset ovat alkaneet. Huom. vasta synnytystuskien alkua.
Odotettavissa siis pian uskomattoman hurjaa menoa. (muista tämä kun se tapahtuu).

Siihen ei voi oikein valmistautua taikka olla valmis.
Voi vain valita puolensa ja katsella kun maailma saa tuomionsa.
Se on jo alkanut.

Äänestä

Arvosana VAIN 7.5 ja kaikkien tyhmien tyttöjen keskiarvo 7, ei kannata kehuskella :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vastaan itselleni, ei voida. Syy löytyy Jumalan huonosta valmistautumisesta Muslimien Maailmanvalloitusta vastaan. He tulivat ikäänkuin puskista, ja ovat jo levinneet liian laajalle, jotta ilmiötä voitaisiin enää pysäyttää.
Ihmiskunta todellakin elää lopunaikoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu