Autovahinkokeskus

Osaako joku kertoa kuinka autovahinkokeskus on auki? Pääkaupunkiseudulla tai Tampereella? Kiitos!
3493
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ajatella että joku jolla on netti mutta ei OSAA ETSIÄ AVK:n nettisivuja.Onko joku koe-eläin tutkimus käynnissä.Ei kukaan IHMINEN voi noin tyhmä olla..

Äänestä
  • taas nettiapina ylin-oppilas , tuleva (10V PÄÄSTÄ) insinörtti H.Intti antoi ilmaisu lahjakkuutensa puhua

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Utelias kirjoitti:

Osaako joku kertoa kuinka autovahinkokeskus on auki? Pääkaupunkiseudulla tai Tampereella? Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu