Sehän saattaisi sitten edistää vaarallista rasismi Suomessa maahanmuuttajia kohtaan jos maahanmuuttaja on antti-seemitisti?
Näinkö tapahtuu nyt Suomessa?
https://keskustelu.suomi24.fi/t/17055723/packalenin-firma-poisti-suomi24sta-kaikki-ketjut-joissa-oli-ossi
Persuja hajotetaan oikein kaikinvoimin- tehdään siitä eliittien EU-politiikka ajava puolue?
Näinkö tapahtuu nyt Suomessa?
https://keskustelu.suomi24.fi/t/17055723/packalenin-firma-poisti-suomi24sta-kaikki-ketjut-joissa-oli-ossi
Persuja hajotetaan oikein kaikinvoimin- tehdään siitä eliittien EU-politiikka ajava puolue?
Vastaukset 9
Vanhimmat
onko kulttuurillisella - uskonnollisella taustalla edes mitään merkitystä? onko jopa rasistista edes kysyä moista maamme johtavien henkilöiden kohdalla?
Korkeimmat virallisten puolueiden jäsenet on oikeutetusti oikeus tietää hiukan enemmän niiden taustastakn, kuin vain niiden juhlapuheet.
Noilla yhteyksilä voi joskus olla merkitystä politiikkaansa ja asioiden hoitoon, päätöksiin jne.
siksi
En tiedä mutta persut ainoana puolueena tekee juutalaisille hyvää. Vihervassut pahaa.
Vihervassujen märkä uni on tuoda juutalaisten vihollisia lähi-idästä mahdollisimman paljon. Tämän he tekevät osin tietoisesti tai täysin tietoisesti. Mitä enemmän maanosassa on juutalaisten vihollisia, sitä vaarallisemmaksi eläminen käy heillä tässä maassa ja maanosassa.
Ei vihervassut välitä antisemitismin noususta ja yhäkin tuovat ukkoa lähi-idästä.
Heillä unelma menee juutalaisten turvallisuuden edelle.
Se menee myös suomalaisten turvallisuuden edelle.
jätän astialle
https://www.city.fi/tiedotteet/786/city digital group ostaa suomi24n seka treffit24-deittipalvelun
Juutalaisilla on taipumus menestyä, elää ilman sossun napanuoraa ja luoda järjestäytyneitä yhteisöjä.
Kaikki tämä on kauhistus vasemmalle laidalle jonka ihannekansalainen on valtion armopaloista riippuvainen moniongelmainen.