Kuka ampui siilin pihaani?

Vai nokkivatko varikset sen, kun joi liikaa maitoa...milkpower....
3581
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ammuin SILLIN, juu.

Äänestä

USA:n hallitus syyttää teosta al-Qaidaa ja varoittaa kaikkia muita pihan siilejä vastaavanlaisista iskuista lähitulevaisuudessa

Äänestä

se siilien kiusaaminen ne on allergisia maidolle näin minulle on kerrottu ei ne siihen kuitenkaan kuole mutta voivat pahoin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Irene Kotvainen kirjoitti:

Vai nokkivatko varikset sen, kun joi liikaa maitoa...milkpower....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu