Biden yrittää heikentää
Anonyymi
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Onko tuo bitchute jokin uudessa suosiossa oleva hömppä ja valesivusto, kun tokentube ei mennytkään läpi normaalien palstalaisten mielissä?
Se on sivu missä on videoita mitä teknologiayritykset yrittää sensuroida syy on vallan ja rahanhimo voisin pitää kuukausia pitkiä luentoja siitä aiheesta ja esittää miljoonia todisteita aika ei vaan riitä siihen.
Bitchute on hauska. Sieltä löytyy tarinaa mm. siitä kuinka Uffomiehet ovat istuttaneet koronan amerikkalaisiin, kuinka Joe Biden syö aamiaiseksi vastasyntyneiden lasten verta ja kaikenlaista vastaavaa hauskaa :)
Seuraavassa kerrotaan kahdesta tunnetuimmasta alien-rodusta, jotka maassa pahaa tekevät:
https://www.bitchute.com/video/CyNtzyHC0vjv/
No pidäpä nyt aluksi vaikkapa muutaman kymmenen tekstirivin mittainen luento aiheesta. Ole hyvä.
Huuhaa.
Bitchute tiivistettynä on Yhdysvaltojen raamattuvyöhykkeen asehullujen lahkolaisten fantasioista koostettu videokollaasi.
Nyt se sotii omiaan vastaan
Eipä tuo ole edes laillinen presidentti.
Biden ymmärtää toki sen verran, että pelkää armeijan kaappaavan vallan.
Jenkkien armeija ei saa muuta , kuin sekasortoa aikaan sodillaan, somalia, afganistan, irak, syyria, ja pakolaisia tuhansia suomeenkin.. menisivät samantien usaan. # ¤ :P