Pelkäävätkö kaikki sellaista?
Vastaukset 4
- Anonyymi
Ei
- Anonyymi
Jos on runsaasti käyttänyt nuorena alkoholia, kuoleeko myös nuorena?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos on runsaasti käyttänyt nuorena alkoholia, kuoleeko myös nuorena?
Ei siihen välttämättä kuole, on omaa kokemusta.
Ongelma on vain se, ettei vanheneminen ole mitään kivaa sellaisen nuoruuden jälkeen.
- Anonyymi
mieti vaikka kuuluisaa näyttelijä James Deania, kuoli 25v vuonna 1955 ajaessaan Porschellaan kovalla nopeudella kolarin kuorma-auton kanssa. Kiire kuvauksiin. Tai Sammy Babitzin 1973 kuollessaan myös kolarissa Alfa Romeollaan kiireisellä keikkamatkalla. Tai Jim Morrison.
He ovat legendoja. Aina nuoria muistoissa. Ei vanhuuden rujoutta ja raihnaisuutta, ei tikkujalkoja, pattipolvia, koukkuleukaa, uponneista silmiä ja yli-isoja korvia sekä kaljua päätä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1102321Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???231024- 71912
- 103906
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha589861- 48845
- 82738
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76670Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31646- 69644