Hyvää hääpäivää sanna

Olen onnelline puolestasi

Sumen kansa

Työtätekevä kansan osa joka eelättää yritystukiloiset edeleen
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Seuraava lahjoitus välimerenmaille ainakin kolminkertaisena!
Kotimaanlahjoituksissa neuvoo aviomies.

Äänestä

Jo kohan Saana on he rännut ökysägystään maivttavalle ja rusaalle aamipalalle vaiko vielökö uneksii diktaattorun ura sta?

Äänestä

Olen pahoillani...teidän työtätekevien rahat menivät sannan shamppanja-aamiaiseen ja 6000e sängynpäätyyn!

Onneksi tuo sängynpääty on sentään ostettu edustuskäyttöön...sanna kestinnee ulkomaanvieraat hienosti tuossa sängyssä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olen onnelline puolestasi

Sumen kansa

Työtätekevä kansan osa joka eelättää yritystukiloiset edeleen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu