Eihän tässä uskalla lähteä enää edes kauppaan kun kaikki yskijät ovat siellä ilman passia!
Missä viipyy koronapassi?
Anonyymi
33<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 33
Vanhimmat
Tulee vielä hihamerkit käyttöön ethän sinä muuten tiedä kuka kaupassa on rokotettu ja kuka ei.
joo passin kanssa saa yskiä. Voi ********!
Koronapassi on elinkeinoelämän ja niitä lobbaavien porvaripuolueiden keino pitää pahimmatkin koronalinkobisnekset auki tartuntamääristä riippumatta asiakkaiden valheellisella turvallisuudentunteella. Siinä laitetaan raha ihmisten edelle. Rokotetut tartuttavat myös edelleen toisiaan ja muita juoksennellessaan rokotepasseillaan kapakoissa, festareilla jne. korkean tartuntariskin paikoissa. Mutta pprvarihan on tottunut ottamaan riskejä 💣💥💙
Juu, nämä koronapassi simpanssit lulee, ettei koronapassilainen levitä koronaa.
Nehän ne koronaa vasta levittääkin, kun eivät maksejakaan käytä, kun on saatu rokote.
Ei rokote, eikä passi estä levittämästä koronaa, vaan mahdollistaa koronan levittämisen, kun passilla pääsee ravintoloihin ja tapahtumiin muiden passilaisten kanssa ja siellä sitten ilman maskeja ollaan ja varmasti leviää korona.
Eihän ne oireita saa ja siksi kuvittelevat, etteivät levitä koronaa.
Kyllä on sairaaksi mennyt tämä koronahysteria!
Valitettavasti tämä on vasta alkua kiinan toimista saat kuvaa mihin ollaan menossa.
Eniten hysterisoi rokotusten saaneet, jotka hysteerisesti vaatii koronapassia.
Taitaa rokotteessa olla jokin ainesosa, joka muuttaa ihmisen rokotepakkoa vaativaksi.
Ja hammasharjaa
Sen kuin vain tulostat omasi ja liimaat sen otsaan tai käteen.
Juu mutta mistäs tiedät että onko muita rokotettu kyllä se hihmerkki pitää olla.
Etkö osaa käyttää omakantaa.
Ei sieltä ne ketä on kaupassa rokotettu ja ketä ei.
Laittakaa rokotetut kypärä päähän missä on työmaa vilkku siitä tunnistaa.
Korona hysteerikön ja passi intoilijan pelot hälvenee, kun sitä läpsii avokämmenellä molemmille poskille 20 kertaa.
Eikun välttiä viillokseen ja rojut ränniin.
EU-rokotepassi löytyy omakannan sivuilta. Mitä muuta tarvitaan?
Tarvitaan uusi talousjärjestelmä velkakupla on paisunu liian suureksi.
Hihamerkit jotta tiedät kenet on rokotettu.
Että osaa väistää ja välttää. Rokottamattomat tuskin maskeista luopuvat, koska maski on suoja rokotettuja vastaan.
Minä suosittelen keltaisen tähden tatuointia otsaan!
Kauppoihin ja ravintoloihin pelkästään koronapassilla. Tämä käytännössä jo New Yorkissa.
On muuten aivovammaisten Demareiden aluetta 😁😁
Hyvä että sulla on aivot kunnossa😄😄
Typeryksille älyköt ovat aivovammaisia. Miten muutenkaan.
Lopetettava kaikki paikat, missä ihmiset saavat tavata toisiaan. Jokaiselle sallittu yksi potero. Kommunikoida voi puhelimitse yhden lähiomaisen kanssa kerran kuukaudessa, muu tietoliikenne sirun kautta.
Ilm. 13:17
"Kenenkään ei ole lupa ostaa eikä myydä mitään, ellei hänellä ole tätä merkkiä, joka on pedon nimi tai sen nimen luku*.
se on lain vastainen
Luvut synkkenevät EudraVigilance -tietokannassa, joka on EU:n Euroopan lääkeviraston (EMA) ylläpitämä seurantajärjestelmä. Heinäkuun loppuun mennessä EU-alueella on raportoitu 20 525 ihmisen kuolema ja 1 960 607 ihmisen vammautuminen neljästä kokeellisesta COVID-rokotteesta.
EU:n ylläpitämä tietokanta epäillyistä lääkereaktioraporteista on EudraVigilance, johon on raportoitu 31.7.2021 mennessä 20 595 kuolemantapausta ja 1 960 607 vammautumista, joiden epäillään tapahtuneen neljän eri lääkevalmistajan COVID-19-rokotusten jälkeen.
EudraVigilance -tietokanta on tarkoitettu vain niille Euroopan maille, jotka ovat osa Euroopan unionia (EU), johon kuuluu 27 maata. Huomautetaan, että Euroopan kokonaismäärä haittailmoituksissa on paljon suurempi, lähes kaksi kertaa enemmän, kuin EudraVigilancen kattavuusalue.
miksei käytetä tuttia antaa saman turvallisuuden tunteen
Hyvä ideA. Tutistahan vois olla apua. Tutti suuhun ja kauppaan
Passi niitattava otsaan kaikille heti
On rokotettu tai ei niin tartuttaa..Pysykää 2kk kotona se on ainut keino ettei tartunnat leviää. Vietetään lomaa kun sääkin suosii.
Veikkaanpa että rokottamottamat ovat tarkempia eikä näin ollen levitä mitään. Ainoastaan voivat sairastua ja joutua karanteeniin.jne.Rokotettujen ylimielisyyden vuoksi.
Ei se viivy missään, se on ihmisoikeuksien/ kansalaisoikeuksien vastainen. Ne vain ihmettelee miten voisi asian kääntää. On luettavissa ihan EU päätöslauselmissa, ketään ei saa syrjiä tämän asian teemoilta ......