Prinssi Andrewin iltapumppaukset

kiinnostaa oikeutta.....Epsteinin kaveruus on kallista..
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mitähän se vanha lihava velttomuna muka on kyennyt tekemään?

Äänestä

Kuinkahan moni muu horo ilkeää yrittää rahastaa, pilaavat vaan maineensa lopullisesti ahneuttaan.

Äänestä

En puolustele tässä mitenkään prinssi Andrewia, joka on itsekäs eliittipaskiainen, mutta ihmettelen miksi tuo nainen vasta 20 vuotta myöhemmin tuo asian julki? Miksi ei puhunut siitä jo paljon aikaisemmin??

Äänestä
  • Olen samaa mieltä.

    Äänestä

  • Akat käyttää rikkaita hyväkseen, sitten kun mies tulee vanhaksi eikä enää käytä horoja tai eivät itse enää kelpaa niin yrittävät rahastaa noilla meetoo-saduilla. Jotkut ihan taviksiakin ja vaikka vuoden kuluttua kun mukamas jotain tapahtunut, oikeassa raiskauksessa menisivät tekemään ilmoituksen heti.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

kiinnostaa oikeutta.....Epsteinin kaveruus on kallista..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu