Kun poistitte välittömästi linkin joka johti Pelastetaan lapset live tiedotustilaisuuteen THL, n edustalla.
Koen myötähäpeää ylläpitoa kohtaan.
Anonyymi
22<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Oliko tuo yllätys, onneksi juna etenee vaikka kuinka haluatte sensuroida sananvapautta joka on lain suoma oikeus mitä ette näy ymmärtävän.
Dis-informaation levittäminen on saatava kriminalisoitua.
uskonnonharjoittaja leo meller: "...bio-kemialla voidaan luoda ihmisrobottija, jotka tekee väkivallan tekoja..."
300 salaista juonittelevaa mammonaruhtinasta...:
https://www.youtube.com/watch?v=JAjbC9XSYzQ&ab_channel=OlliHakala
jim jones ei kuollut jonestownin massamurhassa?- pitäisikö lääketeollisuus ja THL-pomot rokotuttaa niillä samoilla mömmöillä kui n kansa, niin etteivät voi tise vaikuttaa siihen mistä piikki tulee, vaan sama kama kin kansalle?
kuuma peruna, miten lapset ala ikäisenä saa päättää kohtalostaan,
Mistä kohtalosta mahdat puhua? Rokotteita on ollut pitkän aikaa. Useimmat vauvat saavat rokotteita. Nyt jotkut hörhöt levittävät valheita näistä koronarokotteista.
Koronarokote heitettiin kylläkin nopealla aikataululla, mutta ei kehitetty nollasta tai tyhjästä. Pohjana toimivat olemassa olevat SARS rokotteet.
Pitää lisäksi miettiä todennäköisyyksiä. Kumpi on todennäköisempää, se, että kuolee tautiin vai se, että saa rokotteesta haittavaikutuksen. Tautiin on kuollut maailmassa miljoonia mutta haittavaikutusten määrä on todella, todella, todella paljon pienempi.
Jotkut hörhö luulevat sitten vielä kaiken huipuksi, että rokotteet sisältävät ties mitä ylimääräistä.
Pyöriikö ylläpito ruplilla?
"Tietenkään mä en haluu koronaa."
Lapselle valehdeltiin ja myrkytettiin. Poliisi pidättää lasten puolustajat ja suojelijat. Suomi on siirtynyt hitlerin alaisuuteen.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/koronarokotuksia-vastustavat-ihmiset-yrittivat-paasta-sisaan-kouluun-helsingissa-poliisi-otti-kaikki-kolme-kiinni/8210830
Juuri tämänkaltaisen sensuurin takia noita vaihtoehtomedioita ja uutislähteitä syntyykin.
Tässä tuo tiedotustilaisuus kokonaan.
https://tokentube.net/l/3589031577/STOP-lasten-koronarokotukset-pe-13-8--klo-12
Jälleen tokentube huuhaata.
eihän ne puliisit sinne lääketehtaaseen rynni- eikä keskitysleireihin- kun niiden tehtävä on suojella isorikkaiden bisneksiä?
uusi maailmanjärjestys touhua?
https://nwohavaintoja.blogspot.com/search/label/medikalisaatio
https://www.google.com/search?q=raili suominen
Ovat fiksua porukkaa ylläpitäjät!
Umpihulluja kaikkea hulluja keksiviä järkeviä asioita vastustavia ropelipäitä näyttää olevan liian paljon!
Lasten rokotukset olisivat ihan hyvin voineet odottaa edes siihen asti kun Nohynek, Rämet ja Salminen ovat ottaneet rokotteen. Aika mielenkiintoista ettei piikki heille kelpaa...
Tarkoititko Mika Rämetiä?
BLOGI: INFORMAATIOTA JA DISINFORMAATIOTA
https://rokotetutkimus.fi/blogi-informaatiota-ja-disinformaatiota/
Joukko kahjoja jotka vuodesta 2016 ammatikseen miekkaroivat. Nuoreläkeläisiä, työttömiä, nk. Maidan- leirin osallistujia. Tietoa on vähän, ääntä enemmän , sellanen kaveriporukan kokoontuminen milloin mistäkin.
Täytyy sanoa että yllättävän paljon on suomessa mielenterveys potilaita hoitoa vailla ja täytyisi olla joku keino jolla saataisiin nämä kulkutauti myönteiset hoitojen piiriin.
Samaa mieltä. Koulutetut joko jotenkin nauttivat kun hakevat näitä juttuja ja kielitaidottomat uskoo. Tai ovat yhtä sekaisin menneet.
Yks nainen sanoikin ettei osaa englantia kun ikivanhoja kuvia postaili "koronakuvina."
Tänään hoitosängyllä muka lasta kolme hhoitajaa väkisin rokottaa.
A) rokotusta varten ei olla alusvaatteissa tai alasti.
B) rokotusta ei tehdä tutkimusvuoteella
Kyse oli siis sairaalle teinille joko huumeisiin tai muuten rauhoittavaa lääkettä.
No, täälä sentään saa jotain julkaistuksi, mutta hesarissa (alma = bonnierin dynastia = bilderbergit = agenda 2030) ei mitään, joka poikkeaa niiden ajamasta suunnasta. Tilaukseni lopetin jo aikoja sitten ja nyt en viitsi edes vilkaista sivuja. Propagandaa kaikki. Mitähän ne keksii selitykseksi, kun rokottajat viedään uuteen Nurnbergin oikeuskäsittelyyn rikoksista ihmiskuntaa vastaan? Varmaan saman, kuin sakut aikoinaan: "Tein vain velvollisuuteni". Ja tuomioita tuli. Vielä tänäkin päivänä vanhoja sakuja on laitettu oikeuden eteen. Valoisaa tulevaisuutta teille median pokkuroijat!
Noita joukkokanteita on jo maailmalla aloitettu lukuisia, mutta eihän niistä meidän lehdistössä mitään mainiata.
Tokentube, bitchute ja muiden vastaavien huuhaa sivustojen sisältöön ei pidä sokeasti uskoa. On useimmiten pelkkää huuhaata. Oikea tieto pitää pystyä todentamaan useasta lähteestä. Nettiin voi kuka tahansa väärentää lähes minkälaista materiaalia tahansa.
Valtavat massat on rokotettu ja vähäiset ovat vakavien haittavaikutusten määrät. Hörhöt yrittävät levittää dis-informaatiota ja valheita sen minkä ennättävät.
Koronaviruksesta salaliittoteorioita levitellyt norjalaismies sairastui koronaan ja kuoli
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000007916812.html
Lady Karma is a bitch.
Spammaaja sai mitä pyysi.