Kiitos lampaat!

tienaan teillä miljoonia jatkuvasti!

https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000008191862.html
273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siksi suomessakin on kova rokotus vouhotus päällä, kun vouhottajilla on osuudet näiden rokotefirman osakkeisiin ja sitä ennemmän tulee osinkotuloja ja bonuskia, mitä enenmmän saadaan rokotettua ja olkaa tietoisia siitä, ettei se kolmas tehosterokote riitä, tulee neljäs, viides ja joka vuosi tarvitaan 1-5 tehosterokotusta.

Äänestä
  • Ei tästä mitään omantunnon tuskia tule lampailla tienaaminen on suorastaan loistavaa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

tienaan teillä miljoonia jatkuvasti!

https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000008191862.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu