Rukoilettehan kanssani. Veljenpoika vaimoineen on joutunut työttömäksi koronan vuoksi ja muuttivat halpaan pieneen asuntoon että rahat riittää, asunto onkin aivan homeessa eikä vuokraisännältä saa apua. Niin hyviä, uskovia nuoria ihmisiä ja heitä koetellaan niin paljon, rakas kissakin heiltä kuoli juuri. Laittoivat rahankeräyspyynnön nettiin koska kaikki tavarat pitää ostaa uudet homeen pilaamien tilalle, pyydän teiltä Ystävät myös rukouksen voimaa tänä vaikeana hetkenä heille. Kiitos, Jeesus kulkekoon meidän kaikkien kanssa.
Rukoilen apua veljenpojalleni
5
139
Vastaukset
- Anonyymi
https://www.gofundme.com/f/restarting-our-life-after-mold-exposure Siinä linkki rahankeräykseen Englanniksi jos joku voi auttaa. Kiitän nöyrimmin kaikesta avusta ja rukouksista.
- Anonyymi
Rukoilen heidän puolestaan!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Rukoilen heidän puolestaan!
Voisitko ihan oikeasti tehdä jotain itsekin? Rukoilu ei nyt auta!!!!!!!!!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voisitko ihan oikeasti tehdä jotain itsekin? Rukoilu ei nyt auta!!!!!!!!!
Mistä kummasta tietää, että jos laittaa nipun rahaa johonkin englanninkieliseen linkkiin (jota ei edes löydy, jos kuuklaa), että se menee tään "veljenpojan" hyväksi?
Eli onko tässä nyt huijausyritys? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mistä kummasta tietää, että jos laittaa nipun rahaa johonkin englanninkieliseen linkkiin (jota ei edes löydy, jos kuuklaa), että se menee tään "veljenpojan" hyväksi?
Eli onko tässä nyt huijausyritys?Ps.
Parasta olla muiden kuuklaamatta.
Saattaa saada jonkun viruksen.
Siinä luki, että "sivua ei löytynyt".
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku665555Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti932882- 2742581
Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362439Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä212140Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2611734Taas joku junan alle
Piltolan tasoristeyksessä: https://www.tilannehuone.fi/ Uutinen Iltalehdessä, Iltasanomissa, MTV:llä, Ylellä jne. Jossai571313Harmittaa...Lampsiinjoen sillat
Tulva vei toisen ja toinenkin hajosi. Mielellään korjaisin molemmat, mutta ei ole resursseja siihen hommaan. Ikää jo 72v131193- 881155
- 901136