Kokemuksia

Keski eurooppalaiset vaunut ovat yleistyneet jopa pohjoisen tunturien kausipaikoilla, mallia 2000 ja nuoremmat.
Miten lienee niissä tarkenee onko kokemuksia?
Miten muuten talvi luonistaa?
Kyseessä olisi Hobby, Knaus ja LMC.
1473
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Älä sumusuojaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Harkinnassa kirjoitti:

Keski eurooppalaiset vaunut ovat yleistyneet jopa pohjoisen tunturien kausipaikoilla, mallia 2000 ja nuoremmat.
Miten lienee niissä tarkenee onko kokemuksia?
Miten muuten talvi luonistaa?
Kyseessä olisi Hobby, Knaus ja LMC.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu