HYVÄ RiikkaPurra !!!!!!!
Hyvä Riikka Purra, että HetiEnsimmäiseksi kerroit sen TOSIASIAN, että Suomeen ei saa tulla ja Suomi EIETENKÄÄN tarvitse enää yhtään haittamaahanmuuttavaa elintasopakolaista, joilla on se asenne, että minulle kaikki Kelatuet ja HETI, ja jos ei tule, niin sitten vaan HUUDETAAN, että Suomi on Rasistimaa ja minä vedän koko maan Eu:n valtakunnan oikeuteen ja haluan samalla pakolais-suojan ja kaikki muutkin minulle kuuluvat " oikeudet", joilla voin LOISIA SUOMESSA, ns. 30000/kk Euron pakolaistuella ja samalla harrastaa omia " intresseitäni " ????? !!!!!!!!
Mitä helevettiä me Suomalaiset tarvitaan näitä huumekauppiaita, puukottajia ja NaistemmeRaiskaajia ?????? Jos jotain ulkomaan IHMISIÄ tarvitaan, niin sitten sellaisia, jotka sitoutuvat SuomenKielen ja jonkun ammatin oppimiseen ja tottakai Äidit ja lapset ensin, sillä kyllä se pieni esikoululapsi sitten aikuisenakin huomioi ja MUISTAA myös ne SuomalaisetHyvätekijänsä, esim. leikkikoulun Tädit ja muut sen sellaiset ,,,,,,,, !!!!
VainSellaistamaahanmuuttoa, mistä ei ole haittaa, kenellekään, päinvastoin hyötyä KAIKILLE, me Tarvitsemme !!!!!!!!!! !!!!!!!!
Tästä se lähtee se Suomalaisuuden OmanArvostuksen ja Suomalaisten Oikea poliittisuuden TIE !!!!!!!!!!
HienoHomma Riikka ja Onnea vielä kerran Sinulle !!!!!!
On Hienoa nähdä, että Hento, Pieni, Nainen, jolla on TERÄS-SIELU ja Oikea-Vakaumus, osaa muutakin, kuin hymyillä takahampailla ja valehdella koko ajan, on näistä viimeaikoina kokemuksia jo ihan tarpeeksi, esim. marin, hutikorpi ja andrssenon,,,,,,,
Viime hallitus on ollut yhtä hymyä ja lymyä ja vastuunpakoilua koronan varjolla, on otettu Welkaa, niin paljon, että ranteita pakottaa, sinne koronan taakse on ollut hyvä mennä piiloon ja selittää omia mokia, mutta nyt TAHTI ja TÄHTI MUUTTUU, sillä nyt PS:n Ohjissa on RiikkaPurra ja Tulevaisuus ei voi olla muuta kuin VALOISA-AUVVOINEN ja Suomen Kansan Rakastama MUUTTAJA !!!!!!!!
Jussi Halla-Aho oli MESTARI ja vailla vertaa, jos muistetaan, mistä puolue lähti ja mihin kannatukseen se pääsi.
Mestari teki oman ratkaisunsa ja jätti puolueensa ja Ideologiansa Sinulle " MUUTTAJA ", sillä Sinä RiikaPurra tulet muuttamaan Suomen poliittisenkentän todella ratkaisevasti ja Oikeaan Suuntaan !!!!
Tulet muuttamaan sen siten, että Suomalaiset vähäväkiset ja huonosti pärjäävät ihmiset saavat Leijonanosan Kelantuista ja valtion avuista, eikä niitä tungeta suorastaan puoliväkisin kellekään afgaanipakolaisille, eikä muillekaan haittamaahanmuuttajille !!!!!
Suomalaisten veronmaksajien rahat Suomalaisille tarvitseville ja sillä selvä !!!!!!!
Olet HienoNainen ja Suomalaisuuden Ylistäväisyydelläsi Ansiokas PUOLUJOHTAJA ja siitä Kaunis IHMINEN ja KauniitaKukkia ja Onnistumisia Tulevaisuus ON NYT SINUN RIIKKARAKAS, SINÄ meidän Kaikkien Suomalaisten Tuleva SUOMINEITO !!!!!!!!
Ihana Tulevaisuuden SuomiNeito !!!!!!!!
Ole HYVÄ SUOMI ja SUOMALAISET ovat polvillaan SINUN edessäsi ja vain SINÄ voit olla MUUTTAJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Toisaalta hieman ironista, että miksi muuttajista piti tulla MUUTTAJAN PARAS ARTIKLA MUUTTAA KOKO SCENE,,,,
Onnea vielä kerran RIIKKAMUUTTAJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hyvä RiikaPurra
Anonyymi
1
118
Vastaukset
- Anonyymi
Niin ja asetelma on muutenkin selkeä
valittavana on kaksi linjaa
Suomeen uusi hallitus
Sinä valitset
a) https://pbs.twimg.com/media/E80nGZyWUAEuzAc?format=jpg
b) https://pbs.twimg.com/media/E82v3KMX0AIA-0Z?format=jpg
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista1038202- 1105743
- 555191
- 2895186
- 783831
- 583021
- 662747
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222548Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292522- 452481