kotimaa24 ei kerro Räsäsen minneprisistä

Päivi sai Norjan uskovilta muistopalkinnon uskonnollisista aatteista. Kotimaa lehti ei huomioi. Seurakuntalainen kertoo laajasti. Muutenkin tämä osallistuu aktiivisesti Päivin tukemiseen.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kaikki jotka vainoavat ihmisiä, tässä tapauksessa homoseksualisteja, tulevat itse joskus vsinotuiksi karman lain mukaan.
Meistä kuka vaan voi syntyä joskus homppeliksi

Äänestä
  • Homoseksuaalien vainot? Mistä maasta puhut?

    1Äänestä

Kotimaa24 on samaa huttua K&K kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Päivi sai Norjan uskovilta muistopalkinnon uskonnollisista aatteista. Kotimaa lehti ei huomioi. Seurakuntalainen kertoo laajasti. Muutenkin tämä osallistuu aktiivisesti Päivin tukemiseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu