Kabulin sota alkoi jo...

montako suomalaista kuollut pommeissa?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jotenkin tulee kiva tunnelma kun katsoo sotakaaosta telkkarista..kotoisaa..

Äänestä

Kohta voi lentäminen olla siellä loppu.

Äänestä
  • Musulandia siirtyy taas takaisin omaan kivikauteensa silloin ei lennetty lentokoneilla

    Äänestä

3 amerikkalaista sotilasta haavottunut, 16 afgaania päässyt Allahinsa luo.

Äänestä

Luulen että CIA kävi tuhoamassa ammus- ja asevarastojaan. Muuten jää rättipäille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

montako suomalaista kuollut pommeissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu